515 2117, info@luckylaika.com

Blogi

Kolm vägevat meest

Must-valgete muinasjuttude sari algas piltidega kolmest printsessist. Nende kõrvale tahtsime luua kolm vägevat meest. Aga kui hakkasime neid muinaslugudest otsima, siis selgus, et see polegi nii lihtne. Meespeategelasi on tuntud muinasjuttudes vähe, põhiliselt on keskseteks kujudeks ilusad printsessid või võimukad kuningannad. Alati on printsessi kõrval ka vapper prints ja kuninganna kõrval kuningas, aga nende meeste roll ei ole loos peamine.

Kuid me siiski leidsime kolm kangelast :)

Vahva rätsep, kelle mõistus on terav kui nõel ja kes lööb 7 ühe hoobiga ning abiellub kuningatütrega.

Väike Mukk, kes lisaks võlutuhvlitele ja -kepile leiab võluviigimarjad, mille söömisel saab nina ja kõrvu kasvatada-kahandada.

Ja meie esimene kuri kangelane - Surematu Kaštšei - on nii vägev karakter, et teda tuntakse mitme erineva vene muinasjutu kaudu. Ta suudab lennata, muuta end rongaks ning teda on raske tappa – Kaštšei surm peitub nõelas, mis omakorda peitub munas, mis on pardis, mis on jäneses, mis on kirstus, mis on kõrge tamme otsas Kaštšei valve all.


Kommentaarid:

https://essaysthatwins.com/ (02.02.2018 11:33)
I love the manner you conferred this. You actually have an honest grasp on what’s required to reach digitally selling alittle business. the matter is that almost all individuals recently became familiar with instant gratification, thus expect instant results from their selling efforts. the fact is, that to succeed with any style of selling, you've got to be consistent, deliberate and most of all, terribly patient.

Janika (20.02.2014 09:06)
Oumaigaad, oumaigaad, oumaigaad! Milline detailivalik ja üldistus... Ma lihtsalt _armastan_ neid pilte! Olivia, imeline töö!

Kommenteeri


Kood
Uuenda kontrollkoodi

LSB OÜ    info@luckylaika.com     tel. 515 2117               Sõle 75-20, Tallinn, 10312