515 2117, info@luckylaika.com

Blogi

   Atom RSS
Kuvatakse postitused sildiga: Kellawärk (Loobu sildi valikust)

Kellawärk, Draamateatri Jõulusahver ja EKA Jõululaat

23.12.2012 laat, Tartu, Kellawärk, Tallinn, Draamateater, Jõulusahver, EKA jõululaat

Selleks aastaks on nüüd jõululaatadega ühel pool :) Käisime detsembris päris mitmel üritusel ja enim jäid meelde Kellawärk Tartus ning Draamateatri Jõulusahver ja EKA Jõululaat Tallinnas.

Kellawärk toimus traditsiooniliselt Tartu Loomemajanduskeskuse ruumides. Meie lauda ümbritsesid ka teised andekad loojad. Paremal käel olid müügil Eku ehted. Lamineeritud päris taimed on asi, mida veel varem polnud näinud ja mis on lihtne, kuid stiilne aksessuaar.

Vasakul meist oli Mihkel Lemberi laud. Enim jäid silma Mihkli asjadest kokkupandav kiikuv hobu...

...ja puzzle moodi asi, mida lapsed saavad kasutada tegelikult väga mitmel moel: kokkupanemiseks, varjuteatri etenduseks, joonistamiseks jne.

Veel jäid silma Ebaheli (aitäh imeilusa postkaardi eest!)...

...ja Umbra oma huvitavate puzzlede, mängude ja magnetidega.

Draamateatri Jõulusahver oli kõige ilusam laat, mida olen seni külastanud. Väga hubane, kaunis ja hästi tabatud jõulumeeleolu!

Inimesed said lisaks laadale istuda kohvikus, kus pakuti armastatud näitlejate poolt heategevuseks valmistatud küpsetisi.

Laadal oli väga palju huvitavaid tooteid, ka selliseid, mida tavalisel disainilaadal ei trehva. Enim jäid seekord meelde Maarja Ökokosmeetika valik (tänud tõrvaseebi eest!)...

...Okeiko oma lahedate pusade ja t-särkidega...

...ning ühe laua taga leidsin väga vahva kalender-märkmiku "Müümise kunst". Selle on välja andnud Tõnnivakk ning eraldi tasub kindlasti kiita ilusa kujunduse eest Ruth Huimerinda.

Kalender leidis endale juba samal õhtul õnneliku omaniku, Olivia jäi kingitusega väga rahule :)

And the last, but not the least - EKA jõululaat. Väga tore ja rahvarohke laat, kus pakkusid oma loomingut EKA vilistlased, õpilased ja õppejõud. Laadaruumi (ehk EKA praeguse hoone fuajees) seintel rippusid inspiratsiooniks vanameistrite teosed.

Laadal käis palju rahvast ja polnudki väga palju aega käia ringi ja pildistada. Jõudsime kiirelt vaadata vaid meid ümbritsevaid müüjaid. Kohe meie kõrval müüs oma käpiknukke Kristel Maamägi. Need pole mingid tavalised nukud :) Näiteks siin fotol hoiab Kristel ühes käest hunti ja teises käes Punamütsikest, kes käib hundi sisse :) Samuti käib hundi saba lahti ja saab mängida seda muinasjuttu, kus hunt püüdis sabaga kala. Kala muidugi oli Kristelil ka valmis tehtud ja see käis nööbiga saba külge.

Algul arvasin ma, et seal on lisajalad tehtud. Tegelikult on need põrsad, mida saab kinnitada sea külge ja võtta lahti :) Kas pole vahva?

Suured-suured tänud kõikidele laatade korraldajatele ja kõikidele inimestele, kes külastasid meid ja ostsid meie asju! Ilusaid jõule, kallid sõbrad!

Kommenteeri

Kellawärgil käidud

10.12.2011 laat, Tartu, Tartu loomemajanduskeskus, Kellawärk

Täna toimus Tartu Loomemajanduskeskuses disainiturg "Kellawärk". Meie olime ka kohal :)

Lisaks Eesti Loomingu Päeval esitletud kaupadele pakkusime nüüd ka postkaarte, mis osutusid täna meie kõige populaarsemateks toodeteks.

Sobiva meeleolu aitas luua laulukoor. Nagu Hollywoodi filmis :)

Meie müüsime "sinises majas", kohe Disainimaja kaupluse ees. Selles toredas poes on palju ilusat:

...ka meie tooteid :)

Juba traditsiooniks on saanud, et Be Lucky müügiletti kaunistavad lilled:

Kuid meie lilled ei jäänud püsima lauale kauaks, sest Erle tõi meile kingiks ardiisia taime. Ilus, suur, punaste marjadega! Väike vihje - miks just selline taimevalik :)

Nälja vastu aitas Maitseelamuse Koda. Nende soolased muffinid olid väga maitsvad! 

Meie lemmikuteks Kellawärgi disainiturul said Gdisaini pehmed helkurid....

...ja Ebaheli postkaardid.

Disainimaja riiulitelt leidsime aga sellise numpsiku. See sinine, mitte see habemega :) Lilleliis teeb imearmsaid heegeldatud nukke ja riideid.

Suur tänu organiseerijatele! Disainimaja, LOOV galerii ja Mikser Disain said hakkama suurepärase sündmusega.

Kommenteeri

LSB OÜ    info@luckylaika.com     tel. 515 2117               Sõle 75-20, Tallinn, 10312