515 2117, info@luckylaika.com

Blogi

   Atom RSS
Kuvatakse postitused sildiga: Tallinn (Loobu sildi valikust)

Tallinna Teletorn

09.10.2014 kus osta, Tallinn, Tallinna Teletorn

Järgmisest nädalast saab osta Lucky Laika ehteid Tallinna Teletorni meenepoest! Kes veel pole teletornis käinud, siis kindlasti minge, see on lahe koht!

Kommenteeri

Krunnipea Butiik

26.09.2014 kus osta, Tallinn, Krunnipea Butiik

Juba kuu aega on meie tooted müügil uues kohas. Õigemini koht on sama (Müürivahe 28), siin enne oli pood Les Petites, kuid nüüd on uued inimesed ja uus nimi. Saage tuttavaks - "Krunnipea Butiik" ja selle perenaised Greenika ja Tiiu. Astuge kindlasti läbi ja tutvuge valikuga!

Kommentaarid (56)

Võluvad asjad

22.04.2014 kus osta, Võluvad asjad, Tallinn, Telliskivi loomelinnak

Alates sellest nädalast leiab meie pilte poes "Võluvad asjad". Pood asub Telliskivi loomelinnaku kaubatänaval. Telliskivis on suur valik meie asju kaupluses "Les Petites", kuid kogu meie kaubavalik ei mahu sinna ära. Just sellepärast tasub meie fännidel piiluda poodi "Võluvad asjad", kus leiab pilte sarjadest "Gustav & Auleid", "Must-valged muinasjutud" ning "Linna ruum" ja muidugi veel palju-palju huvitavat ja ilusat.

Kommenteeri

Kalamaja laat

20.05.2013 elu on ilus, laat, Tallinn, Kalamaja päevade laat

Nädalavahetusel olime Kalamaja laadal. Laadad on väga erinevad nii meeleolu kui külastajate poolest. Kalamaja päevade raames toimunud laat oli üks nendest, kus on palju lahedaid inimesi ja on mõnus chill olek. 

Mõned uued avastused:

Bless This Mess müüs kauneid vene mustritega riideid:

Mul on vist nõrkus karude vastu :) Igatahes Nukukunsti Stuudio (asuvad Meistrite hoovis, Vene 6) valmistatud karu on üks nummimaid mänguasju, mida olen näinud üle pika aja: 

Veel jäid silma Decotahvli armsad tahvlid:

Veel mõned kaadrid:

Kommentaarid (102)

Sidruniga Tee

24.02.2013 kus osta, Sidruniga Tee, Tallinn

Alates eilsest on Be Lucky pildid müügil poes Sidruniga Tee. Poe perenaine Moonika on suutnud luua väga armsa, stiilipuhta ning hubase müügikoha, kus leiab palju ilusaid asju.  

Kommentaarid (53)

Näitus Vene Teatris

10.02.2013 näitus, Tallinn, Vene Teater, vanasõnad

Veebruari alguses oli näituse "Vanasõnad" avamine Vene Teatris. Olivia teine isiknäitus ja esimene Be Lucky'ga seotud näitus :)

Vanasõnade sarjas on hetkel juba 12 pilti. Näitusel on üleval selle sarja värskeim tootevalik - lõuendid.

Kommenteeri

Kellawärk, Draamateatri Jõulusahver ja EKA Jõululaat

23.12.2012 laat, Tartu, Kellawärk, Tallinn, Draamateater, Jõulusahver, EKA jõululaat

Selleks aastaks on nüüd jõululaatadega ühel pool :) Käisime detsembris päris mitmel üritusel ja enim jäid meelde Kellawärk Tartus ning Draamateatri Jõulusahver ja EKA Jõululaat Tallinnas.

Kellawärk toimus traditsiooniliselt Tartu Loomemajanduskeskuse ruumides. Meie lauda ümbritsesid ka teised andekad loojad. Paremal käel olid müügil Eku ehted. Lamineeritud päris taimed on asi, mida veel varem polnud näinud ja mis on lihtne, kuid stiilne aksessuaar.

Vasakul meist oli Mihkel Lemberi laud. Enim jäid silma Mihkli asjadest kokkupandav kiikuv hobu...

...ja puzzle moodi asi, mida lapsed saavad kasutada tegelikult väga mitmel moel: kokkupanemiseks, varjuteatri etenduseks, joonistamiseks jne.

Veel jäid silma Ebaheli (aitäh imeilusa postkaardi eest!)...

...ja Umbra oma huvitavate puzzlede, mängude ja magnetidega.

Draamateatri Jõulusahver oli kõige ilusam laat, mida olen seni külastanud. Väga hubane, kaunis ja hästi tabatud jõulumeeleolu!

Inimesed said lisaks laadale istuda kohvikus, kus pakuti armastatud näitlejate poolt heategevuseks valmistatud küpsetisi.

Laadal oli väga palju huvitavaid tooteid, ka selliseid, mida tavalisel disainilaadal ei trehva. Enim jäid seekord meelde Maarja Ökokosmeetika valik (tänud tõrvaseebi eest!)...

...Okeiko oma lahedate pusade ja t-särkidega...

...ning ühe laua taga leidsin väga vahva kalender-märkmiku "Müümise kunst". Selle on välja andnud Tõnnivakk ning eraldi tasub kindlasti kiita ilusa kujunduse eest Ruth Huimerinda.

Kalender leidis endale juba samal õhtul õnneliku omaniku, Olivia jäi kingitusega väga rahule :)

And the last, but not the least - EKA jõululaat. Väga tore ja rahvarohke laat, kus pakkusid oma loomingut EKA vilistlased, õpilased ja õppejõud. Laadaruumi (ehk EKA praeguse hoone fuajees) seintel rippusid inspiratsiooniks vanameistrite teosed.

Laadal käis palju rahvast ja polnudki väga palju aega käia ringi ja pildistada. Jõudsime kiirelt vaadata vaid meid ümbritsevaid müüjaid. Kohe meie kõrval müüs oma käpiknukke Kristel Maamägi. Need pole mingid tavalised nukud :) Näiteks siin fotol hoiab Kristel ühes käest hunti ja teises käes Punamütsikest, kes käib hundi sisse :) Samuti käib hundi saba lahti ja saab mängida seda muinasjuttu, kus hunt püüdis sabaga kala. Kala muidugi oli Kristelil ka valmis tehtud ja see käis nööbiga saba külge.

Algul arvasin ma, et seal on lisajalad tehtud. Tegelikult on need põrsad, mida saab kinnitada sea külge ja võtta lahti :) Kas pole vahva?

Suured-suured tänud kõikidele laatade korraldajatele ja kõikidele inimestele, kes külastasid meid ja ostsid meie asju! Ilusaid jõule, kallid sõbrad!

Kommentaarid (100)

Ülemiste moe ja disaini müügil sellel nädalavahetusel

12.11.2012 laat, Tallinn, Ülemiste

Laupäeval ja pühapäeval olime Ülemistes. Aitäh korraldajatele ja kõikidele toredatele inimestele, kes meie asju imetlesid ja ostsid :)

Alles eelmisel nädalal valminud pilt karumõmmiga osutus väga populaarseks. Tundub, et suurele rahvalemmikule jänku-pildile on tekkinud tõsine konkurent :)

Laadal esitlesime esmakordselt ka varianti lõuendil. Puitalusraamiga ja seinakinnitusega lõuend on väga kena ja väärtuslik kingitus.

Kommenteeri

Ilusate asjade laat

20.08.2012 laat, Tallinn, Ilusate asjade laat, Viru keskus

Eile käisime müümas meie asju Ilusate Asjade Laadal. BonBon Lingerie ehk Tiiu Roosma poolt korraldatud laat oli igati tore, ainult ilmaga seekord väga ei vedanud. Nagu pildilt on näha, on Katusekinos korraldatud laadal ilus vaade, kuid taevas on pilves:

Õnneks laada ajaks jäi vihm pidama ja moedisainerid said riputada stangedele oma riided ning muud laadalised avada oma laadakohvrid:

Laadal oli palju ilusaid asju ja toreidaid inimesi, enim jäid silma Indrek Aava maalid...

...ja Tallinn Burlesque kaunitarid:

Kommenteeri

Kaks päeva Noblessneri turul

18.07.2012 laat, Tallinn, Noblessneri kvartal, Tallinna Merepäevad

Eelmisel nädalavahetusel võtsime osa disainiturust Noblessneri kvartalis. Turg toimus Tallinna Merepäevade raames. Ausalt öeldes polnud eriti usku sellesse ja kui jõudsime kohale, siis mõtlesime, et siia küll keegi ei tule. Aga võta näpust: esimesel päeval, kui oli ilus ilm, külastas turgu väga palju inimesi :) Täname turu korraldajaid Liinat ja Elenat!

Kusjuures igal turul/laadal on täiesti oma sihtgrupp. Müüjad võivad olla küll samad (paljud müüjad on meile juba hästi tuttavad eelmistest üritustest), kuid ostjad on iga kord erinevad. Nii ka Noblessneri kvartali disainituru ostja oli omanäoline. Meile väga meeldisid need inimesed: ostjad olid moekad, teadlikud ja kuigi esindatud olid kõik vanusegrupid, oli enamus inimesi vaimult nooruslikud. Siin on teile kohe hea näide, mees, kes kandis meie firmale eriti olulise sõnumiga t-särki ja oleks te veel näinud ta lahedaid punaseid kingi:

Õhkkond oli vaba. Lahe, et võeti kaasa ka neljajalgseid sõpru:

Turg toimus ühes vanas angaaris, mis kohati lagunes meil otse jalgade all :)

Samas on siseruumides mugavam, sest vihma ei saja pähe ja tuul ei vii tooteid minema. Me saime isegi korraldada väikese näituse hoone seintel :)

Saime seekord paju komplimente. Kiideti meie nutikust ja illustratsioonide taset. Tuju tegi rõõmsaks ka see, et paljud inimesed olid juba kuulnud meie brändist. Ja veelgi üllatavam oli kuulda mitme inimese suust, et nendel on juba mitu Be Lucky toodet ostetud ja nüüd vaja veel juurde osta.

Be Lucky kaubavalik suureneb: lisandunud on uusi postkaarte, ehteid, pilte ja rinnamärke. Väga hea meel oli selle üle, et tavalisest suuremat huvi tunti meie piltide vastu.

Paari sõnaga ka teistest müüjatest. Lahedaid inimesi ja asju oli turul palju, kuid enim jäid silma KirjuSidruninga tee ja Fankadelik.

Sidruniga tee ilus väljapanek ja asjad:

Kõige šeffim aga oli Fankadeliku väljapanek. Kirsti ja Liisa ei müü ainult vintage riideid, vaid ikka puhast glamuuri. Vaatasime kadestusega, kui hommikul nad tõid oma riiete eksponeerimiseks kohale antiikset mööblit, vaiba ja suurepärase torudest valmistatud stange. Väga lahe!

Ja lõppu traditsiooniline foto muffinist.

Jäime üritusega rahule :)

Kommenteeri

Olime Eesti Disainiloomingu Müügil

15.04.2012 laat, Ülemiste, Tallinn, Eesti disainiloomingu müük

Neljapäeval ja reedel müüsime oma asju Eesti Disainiloomingu Müügil, mis toimus Moensi raames Ülemiste keskuses. Täname Katrin Kotkast ja Helle Kassi, kes korraldasid antud ürituse! Kõik oli ilusasti läbi mõeldud ning hästi organiseeritud.

Meie lauad nägid välja nii:

Oma koha leidsid laual ka meie uue sarja Gustav ja Auleid tooted. Näiteks see pilt hiirega:

Ja loomulikult on meie laua lahutamatu osa alati lilled:

Meie jaoks oli esmane kogemus olla laadal kaks päeva järjest ja veel nii pikalt: reedel kestis üritus keskpäevast keskööni. Nii et oli väsitav :) aga samas ka väga tore!

Taolistel üritustel on tore käia kahel põhjusel. Esiteks, me saame kogeda meie klientide emotsioone ja kuulda nende tagasisidet. Hea meel on näha inimesi, kes esimest korda ostavad Be Lucky asju, kuid veelgi rõõmsamaks teeb tuju, kui näed kedagi, kellele meie toodang on juba varem silma jäänud ja nad on tulnud laadale spetsiaalselt meie pärast. Näiteks see stiilne paar:

Teiseks, me näeme ka teiste disainerite fantastilist loomingut. Tihtipeale on see inspireeriv ja üllatav. Laadal oli mitmeid lahedaid tegijaid, kuid seekord jäid enim silma kaks. Disainikombinaat teeb väga lahedaid ehteid pliiatsitest:

Helen Valk-Varavin loob värvirikkaid riideid ning silmapaistvaid ehteid. Enim meeldisid tema kaelakeed, kus oli väga-väga ohtralt komponente:

Temalt sai ostetud ka Oliviale selline armas prussa:

Me jäime üritusega rahule :)

Kommenteeri

Be Lucky asjad nüüd ka pealinnas

06.03.2012 kus osta, Misu, Tallinn

Tasapisi laiendame oma edasimüüjate võrku :) Tallinnas on meie tooted saadaval Namarie's ja Misus

Kes pole Misus veel käinud, tehke seda kindlasti - väga ilus pood, kus on suur valik Eestis tehtud käsitööd ja disainiesemeid. 

Fotod: Kadri Tulev

Kommenteeri

LSB OÜ    info@luckylaika.com     tel. 515 2117               Sõle 75-20, Tallinn, 10312