515 2117, info@luckylaika.com

Blogi

   Atom RSS
Kuvatakse postitused sildiga: Tallinna Merepäevad (Loobu sildi valikust)

Kaks päeva Noblessneri turul

18.07.2012 laat, Tallinn, Noblessneri kvartal, Tallinna Merepäevad

Eelmisel nädalavahetusel võtsime osa disainiturust Noblessneri kvartalis. Turg toimus Tallinna Merepäevade raames. Ausalt öeldes polnud eriti usku sellesse ja kui jõudsime kohale, siis mõtlesime, et siia küll keegi ei tule. Aga võta näpust: esimesel päeval, kui oli ilus ilm, külastas turgu väga palju inimesi :) Täname turu korraldajaid Liinat ja Elenat!

Kusjuures igal turul/laadal on täiesti oma sihtgrupp. Müüjad võivad olla küll samad (paljud müüjad on meile juba hästi tuttavad eelmistest üritustest), kuid ostjad on iga kord erinevad. Nii ka Noblessneri kvartali disainituru ostja oli omanäoline. Meile väga meeldisid need inimesed: ostjad olid moekad, teadlikud ja kuigi esindatud olid kõik vanusegrupid, oli enamus inimesi vaimult nooruslikud. Siin on teile kohe hea näide, mees, kes kandis meie firmale eriti olulise sõnumiga t-särki ja oleks te veel näinud ta lahedaid punaseid kingi:

Õhkkond oli vaba. Lahe, et võeti kaasa ka neljajalgseid sõpru:

Turg toimus ühes vanas angaaris, mis kohati lagunes meil otse jalgade all :)

Samas on siseruumides mugavam, sest vihma ei saja pähe ja tuul ei vii tooteid minema. Me saime isegi korraldada väikese näituse hoone seintel :)

Saime seekord paju komplimente. Kiideti meie nutikust ja illustratsioonide taset. Tuju tegi rõõmsaks ka see, et paljud inimesed olid juba kuulnud meie brändist. Ja veelgi üllatavam oli kuulda mitme inimese suust, et nendel on juba mitu Be Lucky toodet ostetud ja nüüd vaja veel juurde osta.

Be Lucky kaubavalik suureneb: lisandunud on uusi postkaarte, ehteid, pilte ja rinnamärke. Väga hea meel oli selle üle, et tavalisest suuremat huvi tunti meie piltide vastu.

Paari sõnaga ka teistest müüjatest. Lahedaid inimesi ja asju oli turul palju, kuid enim jäid silma KirjuSidruninga tee ja Fankadelik.

Sidruniga tee ilus väljapanek ja asjad:

Kõige šeffim aga oli Fankadeliku väljapanek. Kirsti ja Liisa ei müü ainult vintage riideid, vaid ikka puhast glamuuri. Vaatasime kadestusega, kui hommikul nad tõid oma riiete eksponeerimiseks kohale antiikset mööblit, vaiba ja suurepärase torudest valmistatud stange. Väga lahe!

Ja lõppu traditsiooniline foto muffinist.

Jäime üritusega rahule :)

Kommenteeri

LSB OÜ    info@luckylaika.com     tel. 515 2117               Sõle 75-20, Tallinn, 10312