515 2117, info@luckylaika.com

Blogi

   Atom RSS
Kuvatakse postitused sildiga: Tartu (Loobu sildi valikust)

Tartu Mänguasjamuuseum

15.10.2014 kus osta, Tartu, Tartu Mänguasjamuuseum

Ja veel üks müügikoht lisandunud! Tartu Mänguasjamuuseumis saab nüüd osta meie postkaarte ja rinnamärke.

Kommenteeri

Kellawärk, Draamateatri Jõulusahver ja EKA Jõululaat

23.12.2012 laat, Tartu, Kellawärk, Tallinn, Draamateater, Jõulusahver, EKA jõululaat

Selleks aastaks on nüüd jõululaatadega ühel pool :) Käisime detsembris päris mitmel üritusel ja enim jäid meelde Kellawärk Tartus ning Draamateatri Jõulusahver ja EKA Jõululaat Tallinnas.

Kellawärk toimus traditsiooniliselt Tartu Loomemajanduskeskuse ruumides. Meie lauda ümbritsesid ka teised andekad loojad. Paremal käel olid müügil Eku ehted. Lamineeritud päris taimed on asi, mida veel varem polnud näinud ja mis on lihtne, kuid stiilne aksessuaar.

Vasakul meist oli Mihkel Lemberi laud. Enim jäid silma Mihkli asjadest kokkupandav kiikuv hobu...

...ja puzzle moodi asi, mida lapsed saavad kasutada tegelikult väga mitmel moel: kokkupanemiseks, varjuteatri etenduseks, joonistamiseks jne.

Veel jäid silma Ebaheli (aitäh imeilusa postkaardi eest!)...

...ja Umbra oma huvitavate puzzlede, mängude ja magnetidega.

Draamateatri Jõulusahver oli kõige ilusam laat, mida olen seni külastanud. Väga hubane, kaunis ja hästi tabatud jõulumeeleolu!

Inimesed said lisaks laadale istuda kohvikus, kus pakuti armastatud näitlejate poolt heategevuseks valmistatud küpsetisi.

Laadal oli väga palju huvitavaid tooteid, ka selliseid, mida tavalisel disainilaadal ei trehva. Enim jäid seekord meelde Maarja Ökokosmeetika valik (tänud tõrvaseebi eest!)...

...Okeiko oma lahedate pusade ja t-särkidega...

...ning ühe laua taga leidsin väga vahva kalender-märkmiku "Müümise kunst". Selle on välja andnud Tõnnivakk ning eraldi tasub kindlasti kiita ilusa kujunduse eest Ruth Huimerinda.

Kalender leidis endale juba samal õhtul õnneliku omaniku, Olivia jäi kingitusega väga rahule :)

And the last, but not the least - EKA jõululaat. Väga tore ja rahvarohke laat, kus pakkusid oma loomingut EKA vilistlased, õpilased ja õppejõud. Laadaruumi (ehk EKA praeguse hoone fuajees) seintel rippusid inspiratsiooniks vanameistrite teosed.

Laadal käis palju rahvast ja polnudki väga palju aega käia ringi ja pildistada. Jõudsime kiirelt vaadata vaid meid ümbritsevaid müüjaid. Kohe meie kõrval müüs oma käpiknukke Kristel Maamägi. Need pole mingid tavalised nukud :) Näiteks siin fotol hoiab Kristel ühes käest hunti ja teises käes Punamütsikest, kes käib hundi sisse :) Samuti käib hundi saba lahti ja saab mängida seda muinasjuttu, kus hunt püüdis sabaga kala. Kala muidugi oli Kristelil ka valmis tehtud ja see käis nööbiga saba külge.

Algul arvasin ma, et seal on lisajalad tehtud. Tegelikult on need põrsad, mida saab kinnitada sea külge ja võtta lahti :) Kas pole vahva?

Suured-suured tänud kõikidele laatade korraldajatele ja kõikidele inimestele, kes külastasid meid ja ostsid meie asju! Ilusaid jõule, kallid sõbrad!

Kommenteeri

Tartus ja Pärnus käidud

12.08.2012 laat, Tartu, Tartu loomemajanduskeskus, Pärnu, Augustiunetus

Paar nädalat tagasi kolisime ära Tallinnasse. Aga kohe kutsuti meid tagasi Tartusse :) Neljapäeval ja reedel olime Tartu Loomemajanduskeskuse disainiturul.

Lisaks alati lahedale Be Lucky'le jäid meelde Scheckmann ning Trükimuuseum. Sille Sikmanni bränd Scheckmann on tegelikul tema esivanemate nimi ja tähendab tõlkes "Šikk mees" - how cool is that? Lisaks lahedale brändile on Sillel pakkuda uskumatult lahedaid meestejalatseid. Iga paar on unikaalne ning kliendi soovide järgi loodud. Sellel neiul ja tema firmal on suur tulevik ja meie soovime talle edu! Trükimuuseumist oleme ka varem kuulnud ja nende asju näinud, kuid nüüd oli nende laud kohe meie laua kõrval ja saime lähemalt tutvuda. Trükimuuseumi märksõnadeks on roheline mõtteviis ja vana trükitehnoloogia

 Laupäeval olime juba Pärnus, Augustiunetuse kunstiturul, mis toimus Supeluse ja Roosi tänava nurgal.

Esmakordselt oli leti taga kogu meie pere ehk lisaks meile ka Haiku :) Kartsime, et koeraga laadal olek kujuneb piinarikkaks (eriti arvestades Haiku iseloomu), kuid ta käitus väga ilusasti ning oli suur publikumagnet. Kuidas sa saad minna mööda, kui valge kutsa vaatab sulle silma? Nummimeeter oli pidevalt põhjas! ;)

Varem polnud me kunagi Augustiunetusel käinud ja ei oskanud midagi sellest arvata. Tuleb välja, et see on väga kihvt ja rahvarohke sündmus. Turul valitsenud õhkkond oli sõbralik ning vahepeal tekkis lausa tunne, justkui poleks me Eestis vaid kuskil Amsterdamis. Suur tänu Elekale, kes korraldas selle fantastilise ürituse!

Kommenteeri

Disainimaja

17.12.2011 Disainimaja, kus osta, Tartu

Juba kaks kuud on meie tooted müügil Tartu poes "Disainimaja". Kalevi 15 ehk Tartu Loomemajanduskeskuse "sinises majas" asub Tartu üks kaunimaid disainipoode.

Disainimaja perenaist Hedvigat nimetame naljaga pooleks Be Lucky esimese toote ristiemaks :) Kuigi idee luua oma ettevõte oli meil juba ammu ning tasapisi tegutsesime selle eesmärgi nimel, siis just Hedviga Disainimaja blogi jaoks joonistatud jänest sai kasutatud meie esimestel toodetel. Oleme tänulikud Hedvigale ka selle eest, et ta on meid aidanud ning teatud moel tagant utsitanud :)

Siin kaunis Hedviga ka ise:

Fotod: Gabriela Liivamägi

Kommenteeri

Kellawärgil käidud

10.12.2011 laat, Tartu, Tartu loomemajanduskeskus, Kellawärk

Täna toimus Tartu Loomemajanduskeskuses disainiturg "Kellawärk". Meie olime ka kohal :)

Lisaks Eesti Loomingu Päeval esitletud kaupadele pakkusime nüüd ka postkaarte, mis osutusid täna meie kõige populaarsemateks toodeteks.

Sobiva meeleolu aitas luua laulukoor. Nagu Hollywoodi filmis :)

Meie müüsime "sinises majas", kohe Disainimaja kaupluse ees. Selles toredas poes on palju ilusat:

...ka meie tooteid :)

Juba traditsiooniks on saanud, et Be Lucky müügiletti kaunistavad lilled:

Kuid meie lilled ei jäänud püsima lauale kauaks, sest Erle tõi meile kingiks ardiisia taime. Ilus, suur, punaste marjadega! Väike vihje - miks just selline taimevalik :)

Nälja vastu aitas Maitseelamuse Koda. Nende soolased muffinid olid väga maitsvad! 

Meie lemmikuteks Kellawärgi disainiturul said Gdisaini pehmed helkurid....

...ja Ebaheli postkaardid.

Disainimaja riiulitelt leidsime aga sellise numpsiku. See sinine, mitte see habemega :) Lilleliis teeb imearmsaid heegeldatud nukke ja riideid.

Suur tänu organiseerijatele! Disainimaja, LOOV galerii ja Mikser Disain said hakkama suurepärase sündmusega.

Kommenteeri

Be Lucky alustab!

09.10.2011 laat, Tartu kaubamaja, Tartu

Umbes aasta tagasi tekkis meil mõte luua oma firma. Ettevõte, mis muudab maailma ilusamaks. Tundsime, et meil on palju häid mõtteid ja suudaksime luua asju, mis on palju ilusamad, kui need, mida leiame poelettidelt. Eks aeg näitab, kas meil see ka õnnestub.

Kevadel 2011 hakkasid meie mõtted oma firmast võtma juba selgemat kuju ning sama aasta suvel saigi loodud LSB OÜ. Miks selline nimi, jäägu praegu saladuseks ;) Meie brändiks on Be Lucky. Kuigi armastame eesti keelt, otsustasime siiski ingliskeelse brändi kasuks, kuna vaikselt loodame oma toodetega jõuda ka välismaale ning sellisel juhul on ingliskeelne bränd arusaadavam ka inimestele väljaspool Eesti piire. Kuigi selline bränd sobiks ideaalselt ka mõnele loteriide korraldajatele, leiame, et see annab edasi ka meie filosoofiat. Õnn väljendub erinevatel viisidel. Meie meelest on see inimene õnnelik, kellel on nii sisemine, kui ka väline ilu - ideaalne on, kui need asjad on tasakaalus. Välise ilu all mõistame pigem seda keskkonda, kus inimene asub - olgu selleks siis riided, ehted, mööbel, tarbeesemed või linnaruum. Kui kõik need elemendid on ilusad ja hästi disainitud, siis kindlasti on inimesel kergem keskenduda oma sisemisele ilule.

Suvel loodud firma hakkas tasapisi jalgu alla saama septembris-oktoobris. Tundsime oma nahal, kuidas iga asi võtab rohkem aega ja jõudu, kui sooviks, kuid seda mõnusam on tunne näha lõpptoodet :) Toetume oma toodete loomisel oma tunnetele ja ideedele, kuid siiski on oluline ka klientide tagasiside. Ja saada reaalset tagasisidet õnnestus meil eile :) Tartu Kaubamajas toimunud Eesti Loomingu Päeval olime esimest korda müümas oma verivärskeid tooted. Aitäh sulle Hedviga, et kutsusid meid sellele üritusele!

Aga nüüd siis tagasisidest: see oli 100% positiivne! Olime kindlasti valmis ka selleks, et keegi kritiseerib meie tooteid või hindasid, kuid sisimas ikkagi lootsime, et meie tooteid võetakse hästi vastu. Meie laua juurde peatunud isikute emotsioonid olid vaid head. Nii tore oli näha, kuidas inimesed tutvusid meie tootevalikuga ja nende nägudele tekkis naeratus :)

Toodetest jõudsime oma esimeseks müügikorraks valmistada rinnamärke, printe, kruuse, taldrikuid ning ehteid.

Lisaks heale tagasisidele klientidelt ja rõõmust müüdud asjade üle, saime Eesti Loomingu Päeval ka hulga lahendaid kontakte. Suhtlesime pikalt mitme inimesega, kes olid tulnud oma loomingut tutvustama ja müüma.

Mis me ikka oskame öelda - järgmise korrani! :)

Aitäh Marliisile fotode eest! ;)

Kommentaarid (6)

LSB OÜ    info@luckylaika.com     tel. 515 2117               Sõle 75-20, Tallinn, 10312