515 2117, info@luckylaika.com

Blogi

   Atom RSS
Kuvatakse postitused sildiga: Telliskivi loomelinnak (Loobu sildi valikust)

Võluvad asjad

22.04.2014 kus osta, Võluvad asjad, Tallinn, Telliskivi loomelinnak

Alates sellest nädalast leiab meie pilte poes "Võluvad asjad". Pood asub Telliskivi loomelinnaku kaubatänaval. Telliskivis on suur valik meie asju kaupluses "Les Petites", kuid kogu meie kaubavalik ei mahu sinna ära. Just sellepärast tasub meie fännidel piiluda poodi "Võluvad asjad", kus leiab pilte sarjadest "Gustav & Auleid", "Must-valged muinasjutud" ning "Linna ruum" ja muidugi veel palju-palju huvitavat ja ilusat.

Kommenteeri

Disainiöö festivali disaini ja vintage turg Telliskivi Loomelinnakus

30.09.2013 laat, Telliskivi loomelinnak

Laupäeval olime Telliskivi Loomelinnakus. Meie tootevalikus olid ühe täiesti uue sarja pildid ning vanasõnade sarja kaks uut toodet. Nendest saame kirjutada juba sellel nädalal täpsemalt.

Seekord jäid silma päris mitu uut toodet ja brändi ja nendest alljärgnevalt ka veidi juttu ja pilte.

Esiteks, Härra Aprilli suurepärased riiulid. Väga lahe toode, mis on praktiline ja samas väga hästi kaunistab kodu. Maria pakendas kõik ilusasti ära ka:

Silma jäid ka Kummi vööbiku püksirihmad, mis tehtud vanadest rattakummidest. Vähe sellest, et rihmad on lahedad...

...on sama lahe ka see, et väljapanek on vanal jalgrattal:

Toredalt värvilised olid Cotton'i lasteriided. Kõik ilusasti Eestis toodetud ja inim- ning loodussõbralik (orgaaniline puuvill, vesialuselised värvid). Riietel kasutatud pildid on joonistanud Aleksei Turovski:

Meie laua kõrval müüs väga lahedaid riidepuid Mänfred. Paksust filmivineerist (sellise sileda kattega vineer) tehtud ridepuud mõjusid väga soliidselt ja samas huvitavalt :) Neid ma pean saama!

 

Kommentaarid (48)

LSB OÜ    info@luckylaika.com     tel. 515 2117               Sõle 75-20, Tallinn, 10312