515 2117, info@luckylaika.com

Blogi

   Atom RSS
Kuvatakse postitused sildiga: camorka (Loobu sildi valikust)

Koera konkursi võitjad selgunud

28.09.2014 konkurss, camorka, vanasõnad

Korraldasime Camorkas koera portreefoto konkursi ja nüüd on võitjad selgunud. Paar sõna Camorkast ka: see on fotokonkursside keskkond, kus igaüks võib korraldada konkursi. 

Meie soov oli, et inimesed paneks üles pilte oma koertest ja meie poolt valitud võitja saab endale väga erilise auhinna - Olivia joonistab sellest koerast meie vanasõnade sarja uue pildi. Päris lahe, mis? :) Lisaks oli auhind (ehete komplekt) enim hääli saanud koeraomanikule ning loosikorras andsime kolm komplekti postkaarte. 

Me Oliviaga oleme parajad koerahullud ja kui nägime kõiki neid armsaid koerapilte, siis loomulikult oli meeletult raske valida võitja. Meil kujunesid välja mõned lemmikud ja murdsime pead, kuidas me siis nüüd saame nendest vaid ühe valida. See oli võimatu. Nii me ostustasimegi, et võitjaid saab olema rohkem. Valisime veel neli koeraomanikku, kes said postkaartide komplektid ja kaks koeraomanikku saab ka oma koerast Olivia joonistatud pildi! Nii et lähikuudel tuleb meil juurde vanasõnade sarja kolm uut koera pilti! Juhhei!!!

Enim sai hääli Mari-Liisi koer Joffe. Väga numpsi koer, teenis ausalt välja oma hääled ;) Mari-Liis saab auhinnaks Lucky Laika ehteid.

Loosi tahtel läksid postkaartide komplektid Elvisele, Tiiule ja Tuulile.

Peaauhinna - pildi koerast lõuendil - võitis Katre, kelle mops nimega Belladonna vallutas silmapilkselt meie südamed. Vaadake ainult seda putukat! :) Kuidas saab teda mitte armastada?

Nagu juba sai öeldud, otsustasime anda ära ka lisaauhindu. Postkaartide komplektide omanikeks saavad Grete-Lisett, Keily, Liisi ja Kristina. Nende koerad meeldisid meile väga! Tõeliselt iludused!

Vanasõnade sarja pildile saab ka Jooram. Me ei tea, kuidas Joonas sai oma koera nii lahedasse poosi või äkki see on Joorami igapäevane viis nii istuda, aga igatahes on see äärmiselt kihvt. Olivia ütles, et selle pildi peab ta kindlasti joonistama, kuna see on juba valmis pilt :)

Pildi oma koerast saab ka Annika. Peetri armas silmvaade puges meile hinge ja nii me ta oma pildile valisimegi. Peaaegu kohe kui koerapildid hakkasid laekuma, otsustasime, et tahame valida nii ühe segaverelise kui ka ühe tõukoera (meil endal on ka segavereline kuts). Siis me veel ei teadnud, et tuleb pilt Jooramist, kes on lihtsalt juba nii lahedas poosis, et teda lihtsalt peab pildil kujutama. Nii et olgu kaks tõukoera ja üks segavereline!

Tänud Camorkale ja kõikidele inimestele, kes osalesid konkursil. Teil kõikidel on nii ilusad ja armsad neljajalgsed sõbrad. Aitäh, et saatsite oma lemmikloomade pilte ja vabandage, et igaühte nendest ei saa meie vanasõnade sarja pildile joonistada. Uskuge, me tõesti tahaks seda! :)

Kommenteeri

LSB OÜ    info@luckylaika.com     tel. 515 2117               Sõle 75-20, Tallinn, 10312