515 2117, info@luckylaika.com

Blogi

   Atom RSS
Kuvatakse postitused sildiga: elu on ilus (Loobu sildi valikust)

1000 fänni koos!

14.09.2014 elu on ilus, see on edu

Täna sai Lucky Laika Facebooki leht 1000. fänni. See pole teab mis suur arv, aga meeldiv ikkagi :) Hurraaa!

Kommentaarid (4)

Sünnipäev!

08.10.2013 elu on ilus, sünnipäev

Täna kaks aastat tagasi osalesime esimest korda disainiturul. Seda päeva peamegi oma sünnipäevaks, kuna just siis hakkas meie tegevus pihta ja tundsime esmakordselt, et oleme õigel teel. Palju õnne meile! :)

Kommenteeri

Joan Armatrading - I'm Lucky

05.10.2013 elu on ilus, lucky on sümbol

Jätkame postituste sarjaga, kus rõhk sõnal "lucky". Eelmine kord kirjutasin Daft Punk'i loost "Get Lucky". Seekord liigume ajas tagasi 30 aastat ja kuulame Joan Armatrading'u lugu "I'm Lucky":

Kommenteeri

Haapsalu ja Uus-Maailm

08.09.2013 laat, Haapsalu, Valge daami aeg, Uue Maailma tänavafestival, elu on ilus

Suvi on kohe-kohe läbi. Hommikud ja õhtud on jahedamad, päikest vähem. Saatsime suve ära kahe väga laheda laadaga.

Esimest korda käisime Haapsalu Valge Daami Ajal. Minul millegipärast mingeid erilisi ootusi selle laada suhtes ei olnud. Kolmepäevasel laadal pole tavaliselt väga kerge olla - vaatamata positiivsetele emotsioonidele on see siiski väsitav ja kurnav. Haapsalus läks aga kõik kuidagi väga sujuvalt. Meie jaoks oli see pigem väike puhkus, kui töö. Nii et ma üllatusin, kui hästi oli kõik organiseeritud, kui tore rahvas oli laadal ning kui kena on ikka suvine Haapsalu.

Võib-olla ei käi ma Haapsalus piisavalt tihti, kuid mulle tundub, et just viimasel ajal on Haapsalusse lisaks Epp Maria galeriile tekkinud palju lahedaid kohti, mis mõjuvad kindlasti hästi turismile ja pakuvad elamusi ka kohalikule rahvale. Neid ilusaid kohti oli mitu, kuid enam jäi silma kohvik ja raamatupood "Haapsalu raamat". Väga ilus sisekujundus ja nutikalt lahendatud planeering, tõesti kihvt!

Kena oli ka pood "Ringiääres".

Linnaruumist avastasime Saue tänava, mis on täis imearmsaid vanaaegseid maju.

 

Mõned majad pole veel korda tehtud, kuid ikkagi on nad väga kaunid:

Mõned majad on renoveeritud ja need pakuvad silmale tõelist rõõmu:

Ja nii siis me nautisime seda kolme päeva Haapsalus. Nuusutasime lilli...

...sõime maailma parimat (päriselt ka) jäätist...

...vaatasime kuuteed...

...ja suhtlesime kõikide nende toredate inimestega, kes uudistasid ja ostsid meie tooteid ning jagasid meiega palju-palju häid emotsioone.

Võime öelda, et kõik maitsed olid paigas :)

...ja kui saame, siis tuleme kindlasti järgmine aasta ka. Aitäh Haapsalu!

Nädal aega hiljem oli ka teine selle suve lõppu tähistav ja jällegi väga armas üritus: Uue-Maailma tänavafestival. Juba eelmisel aastal mulle väga meeldis sellel üritusel, kuid siis oli ilm üsna kehv. Seekord aga vaatamata pessimistlikule ilmaennustusele oli väga soe ilm ja rahvast oli palju.

Uue-Maailma tänavafestival on täiesti omamoodi meeleoluga. Tundsime, et see on kuidagi meie festival ja et sealsed inimesed on meie inimesed :) Ma ei oskagi seda sõnadega kirjeldada, äkki pildid annavad meie emotsioone paremini edasi :)

Kommenteeri

Daft Punk - Get Lucky

30.06.2013 elu on ilus, lucky on sümbol

Alustame postituste sarjaga, kus avaldame laule, filme, kunstiobjekte, kus tähtsal kohal on sõna "Lucky". Eriline au on teha esimene postitus Daft Punk'i loost "Get Lucky", kuna olen selle bändi kauaaegne fänn.

Sellel lool on ka eriline tähendus. Aprilli teises pooles ma hakkasin tõmbama otsi kokku oma endisel tööpostil, kuna soovisin rohkem keskenduda Lucky Laika asjadele. Kui umbes samal ajal tuli lemmikbändilt välja laul "Get Lucky", siis oli see justkui mingi eriline märk minu jaoks :)

Kommenteeri

Suvi!

29.06.2013 elu on ilus

Suvi on ilus aeg :)

Kommenteeri

Kalamaja laat

20.05.2013 elu on ilus, laat, Tallinn, Kalamaja päevade laat

Nädalavahetusel olime Kalamaja laadal. Laadad on väga erinevad nii meeleolu kui külastajate poolest. Kalamaja päevade raames toimunud laat oli üks nendest, kus on palju lahedaid inimesi ja on mõnus chill olek. 

Mõned uued avastused:

Bless This Mess müüs kauneid vene mustritega riideid:

Mul on vist nõrkus karude vastu :) Igatahes Nukukunsti Stuudio (asuvad Meistrite hoovis, Vene 6) valmistatud karu on üks nummimaid mänguasju, mida olen näinud üle pika aja: 

Veel jäid silma Decotahvli armsad tahvlid:

Veel mõned kaadrid:

Kommenteeri

Ilusaid jõule!

26.12.2012 elu on ilus

Selle aasta suvel kolisime meie (seega ka Be Lucky) oma uude kodusse pealinna. Siit Põhja-Tallinnast saadamegi teile meie jõulutervitusi. Kallid sõbrad, olge tublid, rõõmsad, suuremeelsed ja vaprad. Soovime, et igas teie järgmise aasta päevas oleks veidi õnne - õnne, mille leiate te ise või õnne, mida kingite teistele.

Kommenteeri

Be Lucky kevadised hetked

08.05.2012 elu on ilus, vanasõnad, Gustav ja Auleid

Nädalavahetusel oli nii ilus kevadine ilm! Korjasime oma ehted kokku, võtsime fotoka ja läksime pildistama meie tooteid selle võrratu looduse taustal.

Leidsime sellise hämmastava iluduse:

Nende õitega sobisid Be Lucky ehted väga hästi kokku:

Ilu oli nii palju, et isegi meie püsimatu koer Haiku jäi paigale ja lihtsalt vaatas ringi :)

Liikusime edasi ja leidsime veel ilusaid kohti:

Kommentaarid (6)

Kevad!

27.03.2012 elu on ilus

Ilm on veel veidi jahe, kuid kevad on käes! :)

Kommenteeri

LSB OÜ    info@luckylaika.com     tel. 515 2117               Sõle 75-20, Tallinn, 10312