515 2117, info@luckylaika.com

Blogi

   Atom RSS
Kuvatakse postitused sildiga: laat (Loobu sildi valikust)

Disainiöö festivali disaini ja vintage turg Telliskivi Loomelinnakus

30.09.2013 laat, Telliskivi loomelinnak

Laupäeval olime Telliskivi Loomelinnakus. Meie tootevalikus olid ühe täiesti uue sarja pildid ning vanasõnade sarja kaks uut toodet. Nendest saame kirjutada juba sellel nädalal täpsemalt.

Seekord jäid silma päris mitu uut toodet ja brändi ja nendest alljärgnevalt ka veidi juttu ja pilte.

Esiteks, Härra Aprilli suurepärased riiulid. Väga lahe toode, mis on praktiline ja samas väga hästi kaunistab kodu. Maria pakendas kõik ilusasti ära ka:

Silma jäid ka Kummi vööbiku püksirihmad, mis tehtud vanadest rattakummidest. Vähe sellest, et rihmad on lahedad...

...on sama lahe ka see, et väljapanek on vanal jalgrattal:

Toredalt värvilised olid Cotton'i lasteriided. Kõik ilusasti Eestis toodetud ja inim- ning loodussõbralik (orgaaniline puuvill, vesialuselised värvid). Riietel kasutatud pildid on joonistanud Aleksei Turovski:

Meie laua kõrval müüs väga lahedaid riidepuid Mänfred. Paksust filmivineerist (sellise sileda kattega vineer) tehtud ridepuud mõjusid väga soliidselt ja samas huvitavalt :) Neid ma pean saama!

 

Kommenteeri

Haapsalu ja Uus-Maailm

08.09.2013 laat, Haapsalu, Valge daami aeg, Uue Maailma tänavafestival, elu on ilus

Suvi on kohe-kohe läbi. Hommikud ja õhtud on jahedamad, päikest vähem. Saatsime suve ära kahe väga laheda laadaga.

Esimest korda käisime Haapsalu Valge Daami Ajal. Minul millegipärast mingeid erilisi ootusi selle laada suhtes ei olnud. Kolmepäevasel laadal pole tavaliselt väga kerge olla - vaatamata positiivsetele emotsioonidele on see siiski väsitav ja kurnav. Haapsalus läks aga kõik kuidagi väga sujuvalt. Meie jaoks oli see pigem väike puhkus, kui töö. Nii et ma üllatusin, kui hästi oli kõik organiseeritud, kui tore rahvas oli laadal ning kui kena on ikka suvine Haapsalu.

Võib-olla ei käi ma Haapsalus piisavalt tihti, kuid mulle tundub, et just viimasel ajal on Haapsalusse lisaks Epp Maria galeriile tekkinud palju lahedaid kohti, mis mõjuvad kindlasti hästi turismile ja pakuvad elamusi ka kohalikule rahvale. Neid ilusaid kohti oli mitu, kuid enam jäi silma kohvik ja raamatupood "Haapsalu raamat". Väga ilus sisekujundus ja nutikalt lahendatud planeering, tõesti kihvt!

Kena oli ka pood "Ringiääres".

Linnaruumist avastasime Saue tänava, mis on täis imearmsaid vanaaegseid maju.

 

Mõned majad pole veel korda tehtud, kuid ikkagi on nad väga kaunid:

Mõned majad on renoveeritud ja need pakuvad silmale tõelist rõõmu:

Ja nii siis me nautisime seda kolme päeva Haapsalus. Nuusutasime lilli...

...sõime maailma parimat (päriselt ka) jäätist...

...vaatasime kuuteed...

...ja suhtlesime kõikide nende toredate inimestega, kes uudistasid ja ostsid meie tooteid ning jagasid meiega palju-palju häid emotsioone.

Võime öelda, et kõik maitsed olid paigas :)

...ja kui saame, siis tuleme kindlasti järgmine aasta ka. Aitäh Haapsalu!

Nädal aega hiljem oli ka teine selle suve lõppu tähistav ja jällegi väga armas üritus: Uue-Maailma tänavafestival. Juba eelmisel aastal mulle väga meeldis sellel üritusel, kuid siis oli ilm üsna kehv. Seekord aga vaatamata pessimistlikule ilmaennustusele oli väga soe ilm ja rahvast oli palju.

Uue-Maailma tänavafestival on täiesti omamoodi meeleoluga. Tundsime, et see on kuidagi meie festival ja et sealsed inimesed on meie inimesed :) Ma ei oskagi seda sõnadega kirjeldada, äkki pildid annavad meie emotsioone paremini edasi :)

Kommenteeri

Augustiunetus

13.08.2013 laat, Augustiunetus, Pärnu

Eelmisel nädalavahetusel olime Pärnus. Augustiunetus on erilise ja väga mõnusa fiilinguga üritus. Korraldajatel kuidagi õnnestub luua pingevaba, lõbus ja sõbralik keskkond. See aasta tibutas veidi vihma, kuid igaljuhul üritus igati õnnestus. Väga lahe oli!

Meie laud, nagu ikka, Roosi ja Supeluse tänavate nurgal:

Haiku oli meil jälle kaasas. Siin pildil tegelinski valvab oma oksa :)

Neljajalgseid sõpru oli Augustiunetusel väga palju. Siin üks vahva ja uhke klient:

Roosi tänav täitub ürituse ajaks väikeste improviseeritud kohvikutega. Siin pildil Häpi Hipi Kohviku perenaised:

Kohustuslik muffini foto:

Oi, tore oli ikka :)

Kommentaarid (1)

Kalamaja laat

20.05.2013 elu on ilus, laat, Tallinn, Kalamaja päevade laat

Nädalavahetusel olime Kalamaja laadal. Laadad on väga erinevad nii meeleolu kui külastajate poolest. Kalamaja päevade raames toimunud laat oli üks nendest, kus on palju lahedaid inimesi ja on mõnus chill olek. 

Mõned uued avastused:

Bless This Mess müüs kauneid vene mustritega riideid:

Mul on vist nõrkus karude vastu :) Igatahes Nukukunsti Stuudio (asuvad Meistrite hoovis, Vene 6) valmistatud karu on üks nummimaid mänguasju, mida olen näinud üle pika aja: 

Veel jäid silma Decotahvli armsad tahvlid:

Veel mõned kaadrid:

Kommenteeri

Kellawärk, Draamateatri Jõulusahver ja EKA Jõululaat

23.12.2012 laat, Tartu, Kellawärk, Tallinn, Draamateater, Jõulusahver, EKA jõululaat

Selleks aastaks on nüüd jõululaatadega ühel pool :) Käisime detsembris päris mitmel üritusel ja enim jäid meelde Kellawärk Tartus ning Draamateatri Jõulusahver ja EKA Jõululaat Tallinnas.

Kellawärk toimus traditsiooniliselt Tartu Loomemajanduskeskuse ruumides. Meie lauda ümbritsesid ka teised andekad loojad. Paremal käel olid müügil Eku ehted. Lamineeritud päris taimed on asi, mida veel varem polnud näinud ja mis on lihtne, kuid stiilne aksessuaar.

Vasakul meist oli Mihkel Lemberi laud. Enim jäid silma Mihkli asjadest kokkupandav kiikuv hobu...

...ja puzzle moodi asi, mida lapsed saavad kasutada tegelikult väga mitmel moel: kokkupanemiseks, varjuteatri etenduseks, joonistamiseks jne.

Veel jäid silma Ebaheli (aitäh imeilusa postkaardi eest!)...

...ja Umbra oma huvitavate puzzlede, mängude ja magnetidega.

Draamateatri Jõulusahver oli kõige ilusam laat, mida olen seni külastanud. Väga hubane, kaunis ja hästi tabatud jõulumeeleolu!

Inimesed said lisaks laadale istuda kohvikus, kus pakuti armastatud näitlejate poolt heategevuseks valmistatud küpsetisi.

Laadal oli väga palju huvitavaid tooteid, ka selliseid, mida tavalisel disainilaadal ei trehva. Enim jäid seekord meelde Maarja Ökokosmeetika valik (tänud tõrvaseebi eest!)...

...Okeiko oma lahedate pusade ja t-särkidega...

...ning ühe laua taga leidsin väga vahva kalender-märkmiku "Müümise kunst". Selle on välja andnud Tõnnivakk ning eraldi tasub kindlasti kiita ilusa kujunduse eest Ruth Huimerinda.

Kalender leidis endale juba samal õhtul õnneliku omaniku, Olivia jäi kingitusega väga rahule :)

And the last, but not the least - EKA jõululaat. Väga tore ja rahvarohke laat, kus pakkusid oma loomingut EKA vilistlased, õpilased ja õppejõud. Laadaruumi (ehk EKA praeguse hoone fuajees) seintel rippusid inspiratsiooniks vanameistrite teosed.

Laadal käis palju rahvast ja polnudki väga palju aega käia ringi ja pildistada. Jõudsime kiirelt vaadata vaid meid ümbritsevaid müüjaid. Kohe meie kõrval müüs oma käpiknukke Kristel Maamägi. Need pole mingid tavalised nukud :) Näiteks siin fotol hoiab Kristel ühes käest hunti ja teises käes Punamütsikest, kes käib hundi sisse :) Samuti käib hundi saba lahti ja saab mängida seda muinasjuttu, kus hunt püüdis sabaga kala. Kala muidugi oli Kristelil ka valmis tehtud ja see käis nööbiga saba külge.

Algul arvasin ma, et seal on lisajalad tehtud. Tegelikult on need põrsad, mida saab kinnitada sea külge ja võtta lahti :) Kas pole vahva?

Suured-suured tänud kõikidele laatade korraldajatele ja kõikidele inimestele, kes külastasid meid ja ostsid meie asju! Ilusaid jõule, kallid sõbrad!

Kommenteeri

Ülemiste moe ja disaini müügil sellel nädalavahetusel

12.11.2012 laat, Tallinn, Ülemiste

Laupäeval ja pühapäeval olime Ülemistes. Aitäh korraldajatele ja kõikidele toredatele inimestele, kes meie asju imetlesid ja ostsid :)

Alles eelmisel nädalal valminud pilt karumõmmiga osutus väga populaarseks. Tundub, et suurele rahvalemmikule jänku-pildile on tekkinud tõsine konkurent :)

Laadal esitlesime esmakordselt ka varianti lõuendil. Puitalusraamiga ja seinakinnitusega lõuend on väga kena ja väärtuslik kingitus.

Kommenteeri

Ilusate asjade laat

20.08.2012 laat, Tallinn, Ilusate asjade laat, Viru keskus

Eile käisime müümas meie asju Ilusate Asjade Laadal. BonBon Lingerie ehk Tiiu Roosma poolt korraldatud laat oli igati tore, ainult ilmaga seekord väga ei vedanud. Nagu pildilt on näha, on Katusekinos korraldatud laadal ilus vaade, kuid taevas on pilves:

Õnneks laada ajaks jäi vihm pidama ja moedisainerid said riputada stangedele oma riided ning muud laadalised avada oma laadakohvrid:

Laadal oli palju ilusaid asju ja toreidaid inimesi, enim jäid silma Indrek Aava maalid...

...ja Tallinn Burlesque kaunitarid:

Kommenteeri

Tartus ja Pärnus käidud

12.08.2012 laat, Tartu, Tartu loomemajanduskeskus, Pärnu, Augustiunetus

Paar nädalat tagasi kolisime ära Tallinnasse. Aga kohe kutsuti meid tagasi Tartusse :) Neljapäeval ja reedel olime Tartu Loomemajanduskeskuse disainiturul.

Lisaks alati lahedale Be Lucky'le jäid meelde Scheckmann ning Trükimuuseum. Sille Sikmanni bränd Scheckmann on tegelikul tema esivanemate nimi ja tähendab tõlkes "Šikk mees" - how cool is that? Lisaks lahedale brändile on Sillel pakkuda uskumatult lahedaid meestejalatseid. Iga paar on unikaalne ning kliendi soovide järgi loodud. Sellel neiul ja tema firmal on suur tulevik ja meie soovime talle edu! Trükimuuseumist oleme ka varem kuulnud ja nende asju näinud, kuid nüüd oli nende laud kohe meie laua kõrval ja saime lähemalt tutvuda. Trükimuuseumi märksõnadeks on roheline mõtteviis ja vana trükitehnoloogia

 Laupäeval olime juba Pärnus, Augustiunetuse kunstiturul, mis toimus Supeluse ja Roosi tänava nurgal.

Esmakordselt oli leti taga kogu meie pere ehk lisaks meile ka Haiku :) Kartsime, et koeraga laadal olek kujuneb piinarikkaks (eriti arvestades Haiku iseloomu), kuid ta käitus väga ilusasti ning oli suur publikumagnet. Kuidas sa saad minna mööda, kui valge kutsa vaatab sulle silma? Nummimeeter oli pidevalt põhjas! ;)

Varem polnud me kunagi Augustiunetusel käinud ja ei oskanud midagi sellest arvata. Tuleb välja, et see on väga kihvt ja rahvarohke sündmus. Turul valitsenud õhkkond oli sõbralik ning vahepeal tekkis lausa tunne, justkui poleks me Eestis vaid kuskil Amsterdamis. Suur tänu Elekale, kes korraldas selle fantastilise ürituse!

Kommenteeri

Kaks päeva Noblessneri turul

18.07.2012 laat, Tallinn, Noblessneri kvartal, Tallinna Merepäevad

Eelmisel nädalavahetusel võtsime osa disainiturust Noblessneri kvartalis. Turg toimus Tallinna Merepäevade raames. Ausalt öeldes polnud eriti usku sellesse ja kui jõudsime kohale, siis mõtlesime, et siia küll keegi ei tule. Aga võta näpust: esimesel päeval, kui oli ilus ilm, külastas turgu väga palju inimesi :) Täname turu korraldajaid Liinat ja Elenat!

Kusjuures igal turul/laadal on täiesti oma sihtgrupp. Müüjad võivad olla küll samad (paljud müüjad on meile juba hästi tuttavad eelmistest üritustest), kuid ostjad on iga kord erinevad. Nii ka Noblessneri kvartali disainituru ostja oli omanäoline. Meile väga meeldisid need inimesed: ostjad olid moekad, teadlikud ja kuigi esindatud olid kõik vanusegrupid, oli enamus inimesi vaimult nooruslikud. Siin on teile kohe hea näide, mees, kes kandis meie firmale eriti olulise sõnumiga t-särki ja oleks te veel näinud ta lahedaid punaseid kingi:

Õhkkond oli vaba. Lahe, et võeti kaasa ka neljajalgseid sõpru:

Turg toimus ühes vanas angaaris, mis kohati lagunes meil otse jalgade all :)

Samas on siseruumides mugavam, sest vihma ei saja pähe ja tuul ei vii tooteid minema. Me saime isegi korraldada väikese näituse hoone seintel :)

Saime seekord paju komplimente. Kiideti meie nutikust ja illustratsioonide taset. Tuju tegi rõõmsaks ka see, et paljud inimesed olid juba kuulnud meie brändist. Ja veelgi üllatavam oli kuulda mitme inimese suust, et nendel on juba mitu Be Lucky toodet ostetud ja nüüd vaja veel juurde osta.

Be Lucky kaubavalik suureneb: lisandunud on uusi postkaarte, ehteid, pilte ja rinnamärke. Väga hea meel oli selle üle, et tavalisest suuremat huvi tunti meie piltide vastu.

Paari sõnaga ka teistest müüjatest. Lahedaid inimesi ja asju oli turul palju, kuid enim jäid silma KirjuSidruninga tee ja Fankadelik.

Sidruniga tee ilus väljapanek ja asjad:

Kõige šeffim aga oli Fankadeliku väljapanek. Kirsti ja Liisa ei müü ainult vintage riideid, vaid ikka puhast glamuuri. Vaatasime kadestusega, kui hommikul nad tõid oma riiete eksponeerimiseks kohale antiikset mööblit, vaiba ja suurepärase torudest valmistatud stange. Väga lahe!

Ja lõppu traditsiooniline foto muffinist.

Jäime üritusega rahule :)

Kommenteeri

Olime Eesti Disainiloomingu Müügil

15.04.2012 laat, Ülemiste, Tallinn, Eesti disainiloomingu müük

Neljapäeval ja reedel müüsime oma asju Eesti Disainiloomingu Müügil, mis toimus Moensi raames Ülemiste keskuses. Täname Katrin Kotkast ja Helle Kassi, kes korraldasid antud ürituse! Kõik oli ilusasti läbi mõeldud ning hästi organiseeritud.

Meie lauad nägid välja nii:

Oma koha leidsid laual ka meie uue sarja Gustav ja Auleid tooted. Näiteks see pilt hiirega:

Ja loomulikult on meie laua lahutamatu osa alati lilled:

Meie jaoks oli esmane kogemus olla laadal kaks päeva järjest ja veel nii pikalt: reedel kestis üritus keskpäevast keskööni. Nii et oli väsitav :) aga samas ka väga tore!

Taolistel üritustel on tore käia kahel põhjusel. Esiteks, me saame kogeda meie klientide emotsioone ja kuulda nende tagasisidet. Hea meel on näha inimesi, kes esimest korda ostavad Be Lucky asju, kuid veelgi rõõmsamaks teeb tuju, kui näed kedagi, kellele meie toodang on juba varem silma jäänud ja nad on tulnud laadale spetsiaalselt meie pärast. Näiteks see stiilne paar:

Teiseks, me näeme ka teiste disainerite fantastilist loomingut. Tihtipeale on see inspireeriv ja üllatav. Laadal oli mitmeid lahedaid tegijaid, kuid seekord jäid enim silma kaks. Disainikombinaat teeb väga lahedaid ehteid pliiatsitest:

Helen Valk-Varavin loob värvirikkaid riideid ning silmapaistvaid ehteid. Enim meeldisid tema kaelakeed, kus oli väga-väga ohtralt komponente:

Temalt sai ostetud ka Oliviale selline armas prussa:

Me jäime üritusega rahule :)

Kommenteeri

Kellawärgil käidud

10.12.2011 laat, Tartu, Tartu loomemajanduskeskus, Kellawärk

Täna toimus Tartu Loomemajanduskeskuses disainiturg "Kellawärk". Meie olime ka kohal :)

Lisaks Eesti Loomingu Päeval esitletud kaupadele pakkusime nüüd ka postkaarte, mis osutusid täna meie kõige populaarsemateks toodeteks.

Sobiva meeleolu aitas luua laulukoor. Nagu Hollywoodi filmis :)

Meie müüsime "sinises majas", kohe Disainimaja kaupluse ees. Selles toredas poes on palju ilusat:

...ka meie tooteid :)

Juba traditsiooniks on saanud, et Be Lucky müügiletti kaunistavad lilled:

Kuid meie lilled ei jäänud püsima lauale kauaks, sest Erle tõi meile kingiks ardiisia taime. Ilus, suur, punaste marjadega! Väike vihje - miks just selline taimevalik :)

Nälja vastu aitas Maitseelamuse Koda. Nende soolased muffinid olid väga maitsvad! 

Meie lemmikuteks Kellawärgi disainiturul said Gdisaini pehmed helkurid....

...ja Ebaheli postkaardid.

Disainimaja riiulitelt leidsime aga sellise numpsiku. See sinine, mitte see habemega :) Lilleliis teeb imearmsaid heegeldatud nukke ja riideid.

Suur tänu organiseerijatele! Disainimaja, LOOV galerii ja Mikser Disain said hakkama suurepärase sündmusega.

Kommenteeri

Be Lucky alustab!

09.10.2011 laat, Tartu kaubamaja, Tartu

Umbes aasta tagasi tekkis meil mõte luua oma firma. Ettevõte, mis muudab maailma ilusamaks. Tundsime, et meil on palju häid mõtteid ja suudaksime luua asju, mis on palju ilusamad, kui need, mida leiame poelettidelt. Eks aeg näitab, kas meil see ka õnnestub.

Kevadel 2011 hakkasid meie mõtted oma firmast võtma juba selgemat kuju ning sama aasta suvel saigi loodud LSB OÜ. Miks selline nimi, jäägu praegu saladuseks ;) Meie brändiks on Be Lucky. Kuigi armastame eesti keelt, otsustasime siiski ingliskeelse brändi kasuks, kuna vaikselt loodame oma toodetega jõuda ka välismaale ning sellisel juhul on ingliskeelne bränd arusaadavam ka inimestele väljaspool Eesti piire. Kuigi selline bränd sobiks ideaalselt ka mõnele loteriide korraldajatele, leiame, et see annab edasi ka meie filosoofiat. Õnn väljendub erinevatel viisidel. Meie meelest on see inimene õnnelik, kellel on nii sisemine, kui ka väline ilu - ideaalne on, kui need asjad on tasakaalus. Välise ilu all mõistame pigem seda keskkonda, kus inimene asub - olgu selleks siis riided, ehted, mööbel, tarbeesemed või linnaruum. Kui kõik need elemendid on ilusad ja hästi disainitud, siis kindlasti on inimesel kergem keskenduda oma sisemisele ilule.

Suvel loodud firma hakkas tasapisi jalgu alla saama septembris-oktoobris. Tundsime oma nahal, kuidas iga asi võtab rohkem aega ja jõudu, kui sooviks, kuid seda mõnusam on tunne näha lõpptoodet :) Toetume oma toodete loomisel oma tunnetele ja ideedele, kuid siiski on oluline ka klientide tagasiside. Ja saada reaalset tagasisidet õnnestus meil eile :) Tartu Kaubamajas toimunud Eesti Loomingu Päeval olime esimest korda müümas oma verivärskeid tooted. Aitäh sulle Hedviga, et kutsusid meid sellele üritusele!

Aga nüüd siis tagasisidest: see oli 100% positiivne! Olime kindlasti valmis ka selleks, et keegi kritiseerib meie tooteid või hindasid, kuid sisimas ikkagi lootsime, et meie tooteid võetakse hästi vastu. Meie laua juurde peatunud isikute emotsioonid olid vaid head. Nii tore oli näha, kuidas inimesed tutvusid meie tootevalikuga ja nende nägudele tekkis naeratus :)

Toodetest jõudsime oma esimeseks müügikorraks valmistada rinnamärke, printe, kruuse, taldrikuid ning ehteid.

Lisaks heale tagasisidele klientidelt ja rõõmust müüdud asjade üle, saime Eesti Loomingu Päeval ka hulga lahendaid kontakte. Suhtlesime pikalt mitme inimesega, kes olid tulnud oma loomingut tutvustama ja müüma.

Mis me ikka oskame öelda - järgmise korrani! :)

Aitäh Marliisile fotode eest! ;)

Kommentaarid (6)

LSB OÜ    info@luckylaika.com     tel. 515 2117               Sõle 75-20, Tallinn, 10312