515 2117, info@luckylaika.com

Blogi

   Atom RSS
Kuvatakse postitused sildiga: müük (Loobu sildi valikust)

Veebipoe müüginumbrid 2014. aastal

02.01.2015 see on edu, müük

See aasta on meie veebipood www.luckylaika.com hakanud tasapisi midagi müüma. Oli ka aeg :) Müüginumbrid on tagasihoidlikud, ei hakka nendega uhkustama endale häbi tegema siin, aga saame näidata, kus on meie ostjad ja kus on neid kõige rohkem. 

Tallinna ja Tartu ning vastavate maakondade kõrged müüginumbrid olid loogilised. Nendele järgnesid Pärnu, Võru, Viljandi ja saared ning veidi ka Lääne-Virumaa.

Etsy kaudu osteti meie tooteid Põhja-Ameerikas ja Euroopas, kuid märkisime siin kaardil ära vaid need ostjad, kes leidsid meid meie oma veebipoe kaudu. Suurim ostjaskond oli Venemaal, millele järgnesid Soome, inglise keelt kõnelevad inimesed ja Saksamaa. Baltimaadest toetas meid veidi ka Leedu.

Loodame, et järgmine aasta on sihtkohti palju rohkem ja müüginumbrid kõvasti suuremad. Nii lihtsalt peab minema :)

Kommentaarid (3859)

Olime Eesti Disainiloomingu Müügil

15.04.2012 laat, Ülemiste, Tallinn, Eesti disainiloomingu müük

Neljapäeval ja reedel müüsime oma asju Eesti Disainiloomingu Müügil, mis toimus Moensi raames Ülemiste keskuses. Täname Katrin Kotkast ja Helle Kassi, kes korraldasid antud ürituse! Kõik oli ilusasti läbi mõeldud ning hästi organiseeritud.

Meie lauad nägid välja nii:

Oma koha leidsid laual ka meie uue sarja Gustav ja Auleid tooted. Näiteks see pilt hiirega:

Ja loomulikult on meie laua lahutamatu osa alati lilled:

Meie jaoks oli esmane kogemus olla laadal kaks päeva järjest ja veel nii pikalt: reedel kestis üritus keskpäevast keskööni. Nii et oli väsitav :) aga samas ka väga tore!

Taolistel üritustel on tore käia kahel põhjusel. Esiteks, me saame kogeda meie klientide emotsioone ja kuulda nende tagasisidet. Hea meel on näha inimesi, kes esimest korda ostavad Be Lucky asju, kuid veelgi rõõmsamaks teeb tuju, kui näed kedagi, kellele meie toodang on juba varem silma jäänud ja nad on tulnud laadale spetsiaalselt meie pärast. Näiteks see stiilne paar:

Teiseks, me näeme ka teiste disainerite fantastilist loomingut. Tihtipeale on see inspireeriv ja üllatav. Laadal oli mitmeid lahedaid tegijaid, kuid seekord jäid enim silma kaks. Disainikombinaat teeb väga lahedaid ehteid pliiatsitest:

Helen Valk-Varavin loob värvirikkaid riideid ning silmapaistvaid ehteid. Enim meeldisid tema kaelakeed, kus oli väga-väga ohtralt komponente:

Temalt sai ostetud ka Oliviale selline armas prussa:

Me jäime üritusega rahule :)

Kommenteeri

LSB OÜ    info@luckylaika.com     tel. 515 2117               Sõle 75-20, Tallinn, 10312