515 2117, info@luckylaika.com

Blogi

   Atom RSS
Kuvatakse postitused sildiga: meie tegevused (Loobu sildi valikust)

Ukraina postkaart

13.01.2015 meie tegevused

Eelmise aasta märtsis juba kirjutasin, kuidas valmis pilt "Igal pool on hea, kodus kõige parem". Üks põhjusi oli Maidani sündmused Ukrainas. Alles mitu kuud hiljem, eelmise aasta detsembris, mõistsime, et pildil on veel üks seos Ukrainaga. Ingliskeelne vanasõna kõlab "East or West, home is best". Ukrainas toimuv on ju laias laastus seotud riigi valikuga - kas liikuda ida või lääne suunas. Selles võtmes on meie pilt veelgi rohkem seotud Ukrainaga ja see teadmine tuli alles nüüd :)

Jõulukuul juhtus selle pildiga veel huvitavaid asju :) Istusime kodus, vaatasime AK-st kuidas eesti naised kudusid villaseid sokke, et saata need Ukrainasse humanitaarabina. Siis tekkis mõte, et äkki me võiks saata oma Ukraina lipuvärvides postkaarte Ukrainasse. Loomulikult need ei anna sooja ega kehakinnitust, kuid meile tundus, et ka selline kingitus võiks tõsta kasvõi veidikene ukrainlaste tuju. Näitamaks, et nende unistused ja soovid lähevad korda ja maailmas on palju inimesi, kes mõtlevad nendest.

Saatuse tahtel juba paari päeva pärast trehvasime kaubanduskeskuses sõpra Nestorit. Tuli välja, et peale jõule läheb ta just Ukrainasse, et jälgida kohapeal Eestis kogutud humanitaarabi jagamist. Nestorile meeldis meie idee jagada postkaarte ja juba sama päeva õhtul rändas tema reisikohvrisse ka pakk mitmesaja tihase postkaardiga. Head lendu teile tihased, loodetavasti te kingite maailmale kasvõi paar naeratust!

Kommentaarid (6495)

Esimene saadetis

03.12.2011 meie tegevused

Eelmisel nädalal saime meie veebipoe kaudu esimesed tellimused :) Laupäeval saatsime kõik pakid ära ja paari päeva pärast saime juba ka positiivset tagasisidet, et saadetud asjad on päriselus isegi lahedamad, kui fotodel.

Siin fotol meie esimene postipakk:

Kommenteeri

LSB OÜ    info@luckylaika.com     tel. 515 2117               Sõle 75-20, Tallinn, 10312