515 2117, info@luckylaika.com

Blogi

   Atom RSS
Leitud: 65 tulemit | Kuvab 1-9 tulemit

Ukraina postkaart

13.01.2015 meie tegevused

Eelmise aasta märtsis juba kirjutasin, kuidas valmis pilt "Igal pool on hea, kodus kõige parem". Üks põhjusi oli Maidani sündmused Ukrainas. Alles mitu kuud hiljem, eelmise aasta detsembris, mõistsime, et pildil on veel üks seos Ukrainaga. Ingliskeelne vanasõna kõlab "East or West, home is best". Ukrainas toimuv on ju laias laastus seotud riigi valikuga - kas liikuda ida või lääne suunas. Selles võtmes on meie pilt veelgi rohkem seotud Ukrainaga ja see teadmine tuli alles nüüd :)

Jõulukuul juhtus selle pildiga veel huvitavaid asju :) Istusime kodus, vaatasime AK-st kuidas eesti naised kudusid villaseid sokke, et saata need Ukrainasse humanitaarabina. Siis tekkis mõte, et äkki me võiks saata oma Ukraina lipuvärvides postkaarte Ukrainasse. Loomulikult need ei anna sooja ega kehakinnitust, kuid meile tundus, et ka selline kingitus võiks tõsta kasvõi veidikene ukrainlaste tuju. Näitamaks, et nende unistused ja soovid lähevad korda ja maailmas on palju inimesi, kes mõtlevad nendest.

Saatuse tahtel juba paari päeva pärast trehvasime kaubanduskeskuses sõpra Nestorit. Tuli välja, et peale jõule läheb ta just Ukrainasse, et jälgida kohapeal Eestis kogutud humanitaarabi jagamist. Nestorile meeldis meie idee jagada postkaarte ja juba sama päeva õhtul rändas tema reisikohvrisse ka pakk mitmesaja tihase postkaardiga. Head lendu teile tihased, loodetavasti te kingite maailmale kasvõi paar naeratust!

Kommentaarid (6495)

Julgete päralt on maailm

08.01.2015 uus toode, vanasõnad

Juhhei, uus pilt vanasõnade sarjast sai valmis! Peeter on vapper lendur ja vanasõnaks "Julgete päralt on maailm".

Lühidalt ka sellest, miks me valisime sellise vanasõna ja ameti Peetrile, kes oli üks meie Camorka fotokonkursi võitjatest. See koer jõudis tema uue perenaise Annika juurde mõned aastad tagasi, kui Peeter leiti maantee äärest mahajäetuna. Annika nägi, et Peetril oli raske minevik ja tema südametunnistus ei lubanud viia koera varjupaika. Hoopis parem idee oli võtta ta koju, kus juba olid kaks sõbralikku labradori :) 

Läks aega, aga tasapisi sai Peeter oma hirmudest üle ja mõne aja pärast avanes tema väike, kuid vapper süda. Seepärast tunduski, et Peeter võiks olla lendur. Ehk tegelane, kes on julge ja vaatab kindlameelselt tulevikku.

Julgete päralt on maailm. Julged, kes saavad üle oma muredest. Ja julged, kes viitsivad ja tahavad aidata teisi.

Kommentaarid (9292)

Veebipoe müüginumbrid 2014. aastal

02.01.2015 see on edu, müük

See aasta on meie veebipood www.luckylaika.com hakanud tasapisi midagi müüma. Oli ka aeg :) Müüginumbrid on tagasihoidlikud, ei hakka nendega uhkustama endale häbi tegema siin, aga saame näidata, kus on meie ostjad ja kus on neid kõige rohkem. 

Tallinna ja Tartu ning vastavate maakondade kõrged müüginumbrid olid loogilised. Nendele järgnesid Pärnu, Võru, Viljandi ja saared ning veidi ka Lääne-Virumaa.

Etsy kaudu osteti meie tooteid Põhja-Ameerikas ja Euroopas, kuid märkisime siin kaardil ära vaid need ostjad, kes leidsid meid meie oma veebipoe kaudu. Suurim ostjaskond oli Venemaal, millele järgnesid Soome, inglise keelt kõnelevad inimesed ja Saksamaa. Baltimaadest toetas meid veidi ka Leedu.

Loodame, et järgmine aasta on sihtkohti palju rohkem ja müüginumbrid kõvasti suuremad. Nii lihtsalt peab minema :)

Kommentaarid (4208)

Kolm lillega seotud saatust

05.12.2014 uus toode, must-valged muinasjutud

Must-valgete muinasjuttude sari täieneb taas. Vahvate kangelaste ja kaunite printsesside kõrvale astuvad nüüd kolm lihtsat tütarlast, keda seob üks ühine joon. Kõigi nende elu on seotud lilledega. Lilledega, mis on nii kaunid, kuid mille igatsemine saab ihkajatele saatuslikuks.

Rapuntsel, kellel on imeliselt pikad juuksed ja kes saab oma nime ilmselt rapuntselkellukese järgi (Campanula rapunculus). Last oodates himustab tema ema nimelt seda taime süüa. Kuri nõid, kelle aias mahlakad rapuntslid kasvavad, nõuab aga vastutasuks nende eest last. Kohe kui tütarlaps sünnib, viib nõid ta endaga kaasa ja lukustab vangitorni.

Punamütsike on armas ja hea südamega tüdruk, kes armastab oma ema ja vanaema. Just vanaema kingitud punase mütsi järgi saabki ta endale hüüdnime – Punamütsike. Kord kui tema helde vanaema on haige, läheb Punamütsike talle toitu viima. Kuid kuri hunt meelitab ta teelt kõrvale, ahvatledes teda kaunite lilledega, mis eemal kasvavad.

 

Tulipunane lilleke on muinaslugu, mis räägib rikkast kaupmehest ja tema kolmest tütrest. Isa küsib enne kaugele reisile minekut, mida võiks ta tütardele kingiks kaasa tuua. Noorim tütar soovib tulipunast lillekest, millest kaunimat poleks terves maailmas. Õnnetuseks kuulub see lill võimsale koletisele, kes on nõus lille loovutama vaid siis, kui saab kaupmehe tütre enda juurde lossi elama.

 

Õnneks on kõik need muinasjutud õnneliku lõpuga :)

Kommenteeri

Kolm uut ametit

16.10.2014 ametid, tootearendus

Ametite sari täieneb iga päev. Plaanitud 27 pildist on üle poole juba valmis. Hiljuti said valmis illustraator, geenitehnoloog ja meremees.

Kommentaarid (4215)

Tartu Mänguasjamuuseum

15.10.2014 kus osta, Tartu, Tartu Mänguasjamuuseum

Ja veel üks müügikoht lisandunud! Tartu Mänguasjamuuseumis saab nüüd osta meie postkaarte ja rinnamärke.

Kommentaarid (21)

Geenitehnoloogi joonistamine

13.10.2014 ametid, geenitehnoloog, tootearendus

Olivia jäädvustas uue pildi joonistamisprotsessi. Ametite sarja kuuluvale geenitehnoloogi joonistamine võttis umbes neli tundi, siin videos aga kiirendasime seda üle 70 korra ja nii on video pikkus alla nelja minuti ;)

Kommentaarid (1103)

Tallinna Teletorn

09.10.2014 kus osta, Tallinn, Tallinna Teletorn

Järgmisest nädalast saab osta Lucky Laika ehteid Tallinna Teletorni meenepoest! Kes veel pole teletornis käinud, siis kindlasti minge, see on lahe koht!

Kommenteeri

Koera konkursi võitjad selgunud

28.09.2014 konkurss, camorka, vanasõnad

Korraldasime Camorkas koera portreefoto konkursi ja nüüd on võitjad selgunud. Paar sõna Camorkast ka: see on fotokonkursside keskkond, kus igaüks võib korraldada konkursi. 

Meie soov oli, et inimesed paneks üles pilte oma koertest ja meie poolt valitud võitja saab endale väga erilise auhinna - Olivia joonistab sellest koerast meie vanasõnade sarja uue pildi. Päris lahe, mis? :) Lisaks oli auhind (ehete komplekt) enim hääli saanud koeraomanikule ning loosikorras andsime kolm komplekti postkaarte. 

Me Oliviaga oleme parajad koerahullud ja kui nägime kõiki neid armsaid koerapilte, siis loomulikult oli meeletult raske valida võitja. Meil kujunesid välja mõned lemmikud ja murdsime pead, kuidas me siis nüüd saame nendest vaid ühe valida. See oli võimatu. Nii me ostustasimegi, et võitjaid saab olema rohkem. Valisime veel neli koeraomanikku, kes said postkaartide komplektid ja kaks koeraomanikku saab ka oma koerast Olivia joonistatud pildi! Nii et lähikuudel tuleb meil juurde vanasõnade sarja kolm uut koera pilti! Juhhei!!!

Enim sai hääli Mari-Liisi koer Joffe. Väga numpsi koer, teenis ausalt välja oma hääled ;) Mari-Liis saab auhinnaks Lucky Laika ehteid.

Loosi tahtel läksid postkaartide komplektid Elvisele, Tiiule ja Tuulile.

Peaauhinna - pildi koerast lõuendil - võitis Katre, kelle mops nimega Belladonna vallutas silmapilkselt meie südamed. Vaadake ainult seda putukat! :) Kuidas saab teda mitte armastada?

Nagu juba sai öeldud, otsustasime anda ära ka lisaauhindu. Postkaartide komplektide omanikeks saavad Grete-Lisett, Keily, Liisi ja Kristina. Nende koerad meeldisid meile väga! Tõeliselt iludused!

Vanasõnade sarja pildile saab ka Jooram. Me ei tea, kuidas Joonas sai oma koera nii lahedasse poosi või äkki see on Joorami igapäevane viis nii istuda, aga igatahes on see äärmiselt kihvt. Olivia ütles, et selle pildi peab ta kindlasti joonistama, kuna see on juba valmis pilt :)

Pildi oma koerast saab ka Annika. Peetri armas silmvaade puges meile hinge ja nii me ta oma pildile valisimegi. Peaaegu kohe kui koerapildid hakkasid laekuma, otsustasime, et tahame valida nii ühe segaverelise kui ka ühe tõukoera (meil endal on ka segavereline kuts). Siis me veel ei teadnud, et tuleb pilt Jooramist, kes on lihtsalt juba nii lahedas poosis, et teda lihtsalt peab pildil kujutama. Nii et olgu kaks tõukoera ja üks segavereline!

Tänud Camorkale ja kõikidele inimestele, kes osalesid konkursil. Teil kõikidel on nii ilusad ja armsad neljajalgsed sõbrad. Aitäh, et saatsite oma lemmikloomade pilte ja vabandage, et igaühte nendest ei saa meie vanasõnade sarja pildile joonistada. Uskuge, me tõesti tahaks seda! :)

Kommentaarid (34)
1 2 3 4 5 Järgmine » Leitud: 65 tulemit | Kuvab 1-9 tulemit

LSB OÜ    info@luckylaika.com     tel. 515 2117               Sõle 75-20, Tallinn, 10312