515 2117, info@luckylaika.com

Blogi

   Atom RSS
Kuvatakse postitused sildiga: näitus (Loobu sildi valikust)

Vanasõnade näitus Iloni Imedemaal

28.04.2013 näitus, Haapsalu, Iloni Imedemaa

Saime fantastilise võimaluse korraldada vanasõnade sarja näitust Haapsasul, Iloni Imedemaal. Näitus on üleval neli kuud, kuni suve lõpuni.

Iloni Imedemaa on praeguseks tegutsenud juba neli aastat. See lastele mõeldud muuseum ja meelelahutuskeskus sai alguse sellest, et tuntud illustraator Ilon Wikland soovis kinkida oma tööde originaale Eesti riigile. Tööde eksponeerimiseks oli vaja sobivat kohta ja nii saigi loodud Iloni Imedemaa.

Iga näitus on kindlasti meie jaoks oluline, kuid see on eriti tähtis, kuna Ilon on olnud Oliviale suureks eeskujuks. Nad on korra elus ka kohtunud ja Iloni poolt Oliviale antud soovitus joonistada iga päev on olnud inspireeriv.

Muuseumil oli näituse ülespanekuks vajalikud tarvikud ilusasti kättesaadavad ja mugavad, seega ei võtnud ülespanek kaua aega...

...ja saime majas ringi vaadata. Muuseumi külastamine algab vastuvõtulauast, kus külalislahke ja aktiivne administraator tutvustab keskuse võimalusi. Kohapeal saab osta ka Ilon Wiklandi piltidega postkaarte, raamatuid, mänguasju ja muid tooteid.

Ka meie postkaardid leidsid ilusasti oma koha Iloni postkaartide kõrval.

Näituse plakat ka juba kenasti üleval :)

Muuseumi kolmandal korrusel avastasime Karlssoni elukoha. Propelleriga mehike oli ise parajasti kodust ära ja sisse me ei pääsenud, kuid õnneks oli üks sein klaasist ja saime sisse piiluda :)

Keskuse kolmandal korrusel avastasime veel Pöialpoisi kodu. See on loomulikult imetilluke.

Piilusime korraks sisse.

Kolmas korrus on tegelikult päris suur ja seal saavad lapsed lisaks mängimisele ka meisterdada. Talvel täitub see koht piparkookide lõhnaga, kuna siin on ka ilus ja suur köök, kus maiustusi küpsetada.

Kogu maja on väga armas ja täis sümpaatseid ja maitsekaid elemente.

Suhtlesime kohapeal Maarjaga, kes töötab Iloni Imedemaal ja kellel parajasti on ka keskuse teisel korrusel näitus. Heljo Männi raamatule "Karupoega otsimas" loodud joonistused on armsad ja ilusasti joonistatud.

Järgmisel päeval oli näituse avamine. Alustuseks väike kõne ja õnnitluste vastuvõtt.

Ja hiljem saavad lapsed Oliviaga koos veidi meisterdada ja suhelda.

Ja lõpetuseks täname Ege Paju, kes võimaldas meil näituse korraldamise Iloni Imedemaal!

Kommenteeri

Näitus Vene Teatris

10.02.2013 näitus, Tallinn, Vene Teater, vanasõnad

Veebruari alguses oli näituse "Vanasõnad" avamine Vene Teatris. Olivia teine isiknäitus ja esimene Be Lucky'ga seotud näitus :)

Vanasõnade sarjas on hetkel juba 12 pilti. Näitusel on üleval selle sarja värskeim tootevalik - lõuendid.

Kommenteeri

LSB OÜ    info@luckylaika.com     tel. 515 2117               Sõle 75-20, Tallinn, 10312