515 2117, info@luckylaika.com

Blogi

   Atom RSS
Kuvatakse postitused sildiga: uus toode (Loobu sildi valikust)

Julgete päralt on maailm

08.01.2015 uus toode, vanasõnad

Juhhei, uus pilt vanasõnade sarjast sai valmis! Peeter on vapper lendur ja vanasõnaks "Julgete päralt on maailm".

Lühidalt ka sellest, miks me valisime sellise vanasõna ja ameti Peetrile, kes oli üks meie Camorka fotokonkursi võitjatest. See koer jõudis tema uue perenaise Annika juurde mõned aastad tagasi, kui Peeter leiti maantee äärest mahajäetuna. Annika nägi, et Peetril oli raske minevik ja tema südametunnistus ei lubanud viia koera varjupaika. Hoopis parem idee oli võtta ta koju, kus juba olid kaks sõbralikku labradori :) 

Läks aega, aga tasapisi sai Peeter oma hirmudest üle ja mõne aja pärast avanes tema väike, kuid vapper süda. Seepärast tunduski, et Peeter võiks olla lendur. Ehk tegelane, kes on julge ja vaatab kindlameelselt tulevikku.

Julgete päralt on maailm. Julged, kes saavad üle oma muredest. Ja julged, kes viitsivad ja tahavad aidata teisi.

Kommentaarid (9292)

Kolm lillega seotud saatust

05.12.2014 uus toode, must-valged muinasjutud

Must-valgete muinasjuttude sari täieneb taas. Vahvate kangelaste ja kaunite printsesside kõrvale astuvad nüüd kolm lihtsat tütarlast, keda seob üks ühine joon. Kõigi nende elu on seotud lilledega. Lilledega, mis on nii kaunid, kuid mille igatsemine saab ihkajatele saatuslikuks.

Rapuntsel, kellel on imeliselt pikad juuksed ja kes saab oma nime ilmselt rapuntselkellukese järgi (Campanula rapunculus). Last oodates himustab tema ema nimelt seda taime süüa. Kuri nõid, kelle aias mahlakad rapuntslid kasvavad, nõuab aga vastutasuks nende eest last. Kohe kui tütarlaps sünnib, viib nõid ta endaga kaasa ja lukustab vangitorni.

Punamütsike on armas ja hea südamega tüdruk, kes armastab oma ema ja vanaema. Just vanaema kingitud punase mütsi järgi saabki ta endale hüüdnime – Punamütsike. Kord kui tema helde vanaema on haige, läheb Punamütsike talle toitu viima. Kuid kuri hunt meelitab ta teelt kõrvale, ahvatledes teda kaunite lilledega, mis eemal kasvavad.

 

Tulipunane lilleke on muinaslugu, mis räägib rikkast kaupmehest ja tema kolmest tütrest. Isa küsib enne kaugele reisile minekut, mida võiks ta tütardele kingiks kaasa tuua. Noorim tütar soovib tulipunast lillekest, millest kaunimat poleks terves maailmas. Õnnetuseks kuulub see lill võimsale koletisele, kes on nõus lille loovutama vaid siis, kui saab kaupmehe tütre enda juurde lossi elama.

 

Õnneks on kõik need muinasjutud õnneliku lõpuga :)

Kommenteeri

Kelleks sina tahad saada?

12.09.2014 uus toode, ametid

Ametite sarja kallal oleme nüüd mõnda aega juba pusinud ja täna jõudsid veebipoodi esimesed tooted sellest sarjast - rinnamärgid. Mõnusalt suured (5,6 cm) ja jäävad juba kaugelt silma ;)

Kommentaarid (8)

Sõna vägi on suurem kui sõjavägi

20.08.2014 uus toode, vanasõnad

Täna on 20. august ja just valmis meie „Vanasõnade“ sarja 20. pilt, mis kannab pealkirja „Sõna vägi on suurem kui sõjavägi“. Nii loom kui vanasõna on mitmeti sümboolsed. Lõvi peetakse loomade kuningaks ja just seetõttu on ta meie meelest igati sobiv tegelane sarja ümmarguse numbriga pildile. Klapib ka see, et praegu kestab veel Lõvi sodiaagimärgi aeg Nii et tervitus kõikidele Lõvidele!

Kommentaarid (632)

Koduarmastusest ja hirmust

20.03.2014 uus toode, vanasõnad

Kaks uut pilti on valminud meie "Vanasõnade" sarja jaoks ja varsti valmivad ka tooted nende piltidega. Püsige lainel!

Esimene uus pilt illustreerib vanasõna "Igal pool on hea, kodus kõige parem".

See pilt sai joonistatud mitmel põhjusel. Esiteks, Olivia toa rõdul on juba mitu päeva käinud uudistamas sinitihane. Teiseks, Olivia hakkas töötama pildi kallal just siis, kui Kiievis olid kõige verisemad päevad ja me hoidsime kõvasti pöialt Maidani rahvale. See, et pildil on sinist ja kollast värvi sinitihane, on selles kontekstis eriti sümboolne. Veel üks põhjus on see, et meile meeldib veeta aega kodus Ja nuuh viimane põhjus on see, et õnneks on selleks korraks talv läbi ja selle pildi talvine taust justkui ütleb "Tore oli kohtuda talv, aga nüüd tsau!"

Paar päeva tagasi valmis pilt "Hirmul on suured silmad". Loomaks sobis ideaalselt hiirleemur, kellel on väga suured silmad :) 

Kommentaarid (6742)

Kolm vägevat meest

19.02.2014 uus toode, must-valged muinasjutud

Must-valgete muinasjuttude sari algas piltidega kolmest printsessist. Nende kõrvale tahtsime luua kolm vägevat meest. Aga kui hakkasime neid muinaslugudest otsima, siis selgus, et see polegi nii lihtne. Meespeategelasi on tuntud muinasjuttudes vähe, põhiliselt on keskseteks kujudeks ilusad printsessid või võimukad kuningannad. Alati on printsessi kõrval ka vapper prints ja kuninganna kõrval kuningas, aga nende meeste roll ei ole loos peamine.

Kuid me siiski leidsime kolm kangelast :)

Vahva rätsep, kelle mõistus on terav kui nõel ja kes lööb 7 ühe hoobiga ning abiellub kuningatütrega.

Väike Mukk, kes lisaks võlutuhvlitele ja -kepile leiab võluviigimarjad, mille söömisel saab nina ja kõrvu kasvatada-kahandada.

Ja meie esimene kuri kangelane - Surematu Kaštšei - on nii vägev karakter, et teda tuntakse mitme erineva vene muinasjutu kaudu. Ta suudab lennata, muuta end rongaks ning teda on raske tappa – Kaštšei surm peitub nõelas, mis omakorda peitub munas, mis on pardis, mis on jäneses, mis on kirstus, mis on kõrge tamme otsas Kaštšei valve all.

Kommentaarid (2)

Karupere

30.01.2013 uus toode, Gustav ja Auleid

Gustav ja Auleidi sarja on lisandunud teine pilt - armas "Karupere". Hind koos raamiga vaid 12 eurot.

Kommentaarid (19)

Oma silm on kuningas

17.06.2012 uus toode, vanasõnad

Vanasõnade sarja uus liige jõudis poelettidele ja meie e-poodi: postkaart "Oma silm on kuningas".

Kommenteeri

Uus sari "Gustav ja Auleid"

24.04.2012 uus toode, Gustav ja Auleid

Meil on uus sari. Selles on hetkel vaid üks pilt, kuid selle eest kohe kaks toodet: pilt ja ripats. Sarja nimi on "Gustav ja Auleid".

Gustav oli Olivia vanavanaisa, Auleid aga Tarieli vanaisa. Pannes sarja nimeks "Gustav ja Auleid" soovisime avaldada austust vanematele põlvkondadele ja iseäranis meie esivanematele. Tahtsime, et tükike meie ajaloost jõuaks Be Lucky toodetesse. Selle sarja pildid on peegeldus nendest vanadest fotodest, mis on säilinud juba ligi 100 aastat. Mõned sellised ripuvad meil kodus seintel. Fotodelt vaatavad meile vastu tolle aja kombed, traditsioonid, mood. Seda meeleolu üritamegi anda edasi oma toodetes, küll läbi väikese huumoriprisma - meie tegelased on loomad.

Esimene pilt sellest sarjast on nukravõitu meeleoluga. "Hiir vihmas" prindid on saadaval väikeses suuruses ja juba raamituna.

Ripats on meie ehetest kõige suurema suurusega, sellel on kaasas sama värvi kett ning komplekti kuulub ka kinkekarp.

Kommentaarid (1)

Uued tooted vanasõnade sarjas

22.04.2012 uus toode, vanasõnad

Väljas on nii ilus ilm, et ainult päikesest ja soojakraadidest tahakski kirjutada :) Siiski, on meil ka teisi uudiseid. Vanasõnade sarjas on nüüd uusi tooteid. Vanad ripatsid on kõik ära müüdud ja uued on varsti tulekul. Seni aga esitleme prosse ja uusi kõrvarõngaid. Suuruselt on need veidi väiksemad, kuid seda nummimad nad on. Ja hea uudis ka kõikidele naistele, kellel pole kõrvaauke: nüüd pakume ka klõpsuga kõrvarõngaid.

Lisaks ehetele on nüüd e-poodi jõudnud ka rinnamärgid.

Kommentaarid (1)

Postkaardid said valmis!

30.11.2011 uus toode, vanasõnad

Be Lucky loomisel oli meie üks algseid mõtteid luua postkaarte. Kuigi me pole erilised kollektsionäärid, on meile mõlemale juba lapsepõlvest postkaardid väga meeldinud ja võimalus luua oma postkaarte tundus väga erutav :)

Mõned päevad tagasi sai meie unistus teoks ja "Vanasõnade" sarja kuus postkaarti jõudsid trükikojast kahes pappkastis meie koju. Kaardid tulid välja just sellised, nagu me lootsime ja soovisime. "Сбылась мечта идиота" nagu ütlevad venelased :)

Postkaardist saab teha edukalt väikese kuntsiteose. Piisab vaid ilusast raamist ja postkaart klaasi alla ning teil ongi Be Lucky pilt olemas!

Kommentaarid (11599)

Armastuses ja sõjas on kõik lubatud

27.11.2011 uus toode, vanasõnad

Meie vanasõnade sarja on lisandunud uus toode - print "Armastuses ja sõjas on kõik lubatud". Etteruttavalt: see ei jää mundris kassi jaoks viimaseks tooteks :)  

Kommentaarid (1)

LSB OÜ    info@luckylaika.com     tel. 515 2117               Sõle 75-20, Tallinn, 10312