515 2117, info@luckylaika.com

Blogi

   Atom RSS
Leitud: 65 tulemit | Kuvab 10-18 tulemit

Krunnipea Butiik

26.09.2014 kus osta, Tallinn, Krunnipea Butiik

Juba kuu aega on meie tooted müügil uues kohas. Õigemini koht on sama (Müürivahe 28), siin enne oli pood Les Petites, kuid nüüd on uued inimesed ja uus nimi. Saage tuttavaks - "Krunnipea Butiik" ja selle perenaised Greenika ja Tiiu. Astuge kindlasti läbi ja tutvuge valikuga!

Kommenteeri

1000 fänni koos!

14.09.2014 elu on ilus, see on edu

Täna sai Lucky Laika Facebooki leht 1000. fänni. See pole teab mis suur arv, aga meeldiv ikkagi :) Hurraaa!

Kommentaarid (4)

Kelleks sina tahad saada?

12.09.2014 uus toode, ametid

Ametite sarja kallal oleme nüüd mõnda aega juba pusinud ja täna jõudsid veebipoodi esimesed tooted sellest sarjast - rinnamärgid. Mõnusalt suured (5,6 cm) ja jäävad juba kaugelt silma ;)

Kommentaarid (8)

Sõna vägi on suurem kui sõjavägi

20.08.2014 uus toode, vanasõnad

Täna on 20. august ja just valmis meie „Vanasõnade“ sarja 20. pilt, mis kannab pealkirja „Sõna vägi on suurem kui sõjavägi“. Nii loom kui vanasõna on mitmeti sümboolsed. Lõvi peetakse loomade kuningaks ja just seetõttu on ta meie meelest igati sobiv tegelane sarja ümmarguse numbriga pildile. Klapib ka see, et praegu kestab veel Lõvi sodiaagimärgi aeg Nii et tervitus kõikidele Lõvidele!

Kommentaarid (632)

Kerli - The Lucky Ones

30.06.2014 lucky on sümbol

Meie oma Kerli laul "Lucky Ones". See on ju laul meist ;)

Kommentaarid (1)

Woolmint

08.05.2014 kus osta, Pärnu, Woolmint

Meie edasimüüjate võrk aina suureneb :) Vähem kui nädal aega tagasi kirjutasin äärmiselt stiilsest kauplusest "Ringiääres". Vähemalt samapalju stiilipunkte saab ka Pärnu täiesti uus pood "Woolmint".

Te vaadake vaid, kui ilusasti on meie tooted sellesse poodi paigutatud:

 

Kogu pood on väga maitsekalt sisustatud! Palun rohkem selliseid poode Eestisse:

Imeilusad fotod tegi Laura Toomesoo.

Kommenteeri

Ringiääres

02.05.2014 kus osta, Haapsalu, Ringiääres

Haapsalus on üks väga tore elustiili- ja sisustuspood "Ringiääres". Nimetuse on see saanud selle järgi, et pood asub kohe Haapsalu vanalinna keskpunktis - ringtee ääres, Ehte tänaval.

Ringiääres müüb alates sellest kevadest ka meie asju :) Seega on see ainus Haapsalu pood, kus meie asju leiab.

Poe omanikud on loonud väga laheda kontseptsiooni - kõik tooted on poes jaotatud värvide kaupa. See on ilus ning aitab kiiremini valida kingitust või kaupa oma kodu kaunistamiseks.

Ka Lucky Laika tooted on ilusasti paigutatud nii, et need on leidnud oma koha värvi järgi:

Kommenteeri

Võluvad asjad

22.04.2014 kus osta, Võluvad asjad, Tallinn, Telliskivi loomelinnak

Alates sellest nädalast leiab meie pilte poes "Võluvad asjad". Pood asub Telliskivi loomelinnaku kaubatänaval. Telliskivis on suur valik meie asju kaupluses "Les Petites", kuid kogu meie kaubavalik ei mahu sinna ära. Just sellepärast tasub meie fännidel piiluda poodi "Võluvad asjad", kus leiab pilte sarjadest "Gustav & Auleid", "Must-valged muinasjutud" ning "Linna ruum" ja muidugi veel palju-palju huvitavat ja ilusat.

Kommenteeri

Ametite sari uues kuues

01.04.2014 ametid, tootearendus

Kui me alustasime oma firmaga, siis üks esimesi sarju, mida me hakkasime tegema, oli "Ametite" sari. Paraku me ei suutnud luua piisavalt häid tooteid sellele sarjale ja kuidagi tasapisi vajus see sari ära. Nüüd oleme otsustanud taaskäivitada selle sarja. Vähe sellest, me teeme ka täiesti uued pildid. Olivia joonistab teises stiilis iga pildi üle ja tulemus on meie meelest palju parem. Praeguseks on valminud kolm pilti: politseinik, baleriin ja tuletõrjuja.

Kommentaarid (9382)
Eelmine » 1 2 3 4 5 6 Järgmine » Leitud: 65 tulemit | Kuvab 10-18 tulemit

LSB OÜ    info@luckylaika.com     tel. 515 2117               Sõle 75-20, Tallinn, 10312