515 2117, info@luckylaika.com

Blogi

   Atom RSS
Leitud: 65 tulemit | Kuvab 19-27 tulemit

Kuidas Olivia hiirleemurit joonistas

21.03.2014 tootearendus, vanasõnad

Paar päeva tagasi sai meil valmis uus vanasõnade sarja pilt, seekord hiirleemuriga. Sellise eksootilise looma joonistamine ei pruugi olla üldse nii lihtne. 

Olivia esimene visand meenutab rohkem hamstrit :)

Olivia töötab edasi ja üritab luua armsat karvast looma, kuid seekord meenutab see kassi.

OK, nüüd on aeg visata uuesti pilk peale leemuri fotole. Hiirleemur on tilluke armas loom, kellel on väga suured silmad ja kõrvad.

Olivia keskendub hiirleemurile iseloomulikele omadustele ja tulemus on juba parem.

Siiski pole see veel päris hiirleemur. Uuesti pilk leemuri fotole ja tunnikese-kahe pärast on leemur peaaegu valmis. Kõrvad on nüüd väga suured, silmad on rohkem kokkupoole, nina veel teravam, sõrmenukid ja -otsad on jämedad ning lisatud on tumedaid karvu. 

Nüüd lisame veel veidi varjusid ja ongi oodatud tulemus käes, juhhuuu!

Kommentaarid (1228)

Koduarmastusest ja hirmust

20.03.2014 uus toode, vanasõnad

Kaks uut pilti on valminud meie "Vanasõnade" sarja jaoks ja varsti valmivad ka tooted nende piltidega. Püsige lainel!

Esimene uus pilt illustreerib vanasõna "Igal pool on hea, kodus kõige parem".

See pilt sai joonistatud mitmel põhjusel. Esiteks, Olivia toa rõdul on juba mitu päeva käinud uudistamas sinitihane. Teiseks, Olivia hakkas töötama pildi kallal just siis, kui Kiievis olid kõige verisemad päevad ja me hoidsime kõvasti pöialt Maidani rahvale. See, et pildil on sinist ja kollast värvi sinitihane, on selles kontekstis eriti sümboolne. Veel üks põhjus on see, et meile meeldib veeta aega kodus Ja nuuh viimane põhjus on see, et õnneks on selleks korraks talv läbi ja selle pildi talvine taust justkui ütleb "Tore oli kohtuda talv, aga nüüd tsau!"

Paar päeva tagasi valmis pilt "Hirmul on suured silmad". Loomaks sobis ideaalselt hiirleemur, kellel on väga suured silmad :) 

Kommentaarid (6742)

Kolm vägevat meest

19.02.2014 uus toode, must-valged muinasjutud

Must-valgete muinasjuttude sari algas piltidega kolmest printsessist. Nende kõrvale tahtsime luua kolm vägevat meest. Aga kui hakkasime neid muinaslugudest otsima, siis selgus, et see polegi nii lihtne. Meespeategelasi on tuntud muinasjuttudes vähe, põhiliselt on keskseteks kujudeks ilusad printsessid või võimukad kuningannad. Alati on printsessi kõrval ka vapper prints ja kuninganna kõrval kuningas, aga nende meeste roll ei ole loos peamine.

Kuid me siiski leidsime kolm kangelast :)

Vahva rätsep, kelle mõistus on terav kui nõel ja kes lööb 7 ühe hoobiga ning abiellub kuningatütrega.

Väike Mukk, kes lisaks võlutuhvlitele ja -kepile leiab võluviigimarjad, mille söömisel saab nina ja kõrvu kasvatada-kahandada.

Ja meie esimene kuri kangelane - Surematu Kaštšei - on nii vägev karakter, et teda tuntakse mitme erineva vene muinasjutu kaudu. Ta suudab lennata, muuta end rongaks ning teda on raske tappa – Kaštšei surm peitub nõelas, mis omakorda peitub munas, mis on pardis, mis on jäneses, mis on kirstus, mis on kõrge tamme otsas Kaštšei valve all.

Kommentaarid (2)

Kohtumine lastega Rahvusraamatukogus

18.02.2014 vanasõnad, kohtumine, rahvusraamatukogu

Nädalavahetusel olime Rahvusraamatukogus, kus avatud uste päevade raames kohtusime lastega, et rääkida nendele veidi vanasõnadest ja koos joonistada. 

Alustuseks tutvustasime lastele vanasõnu ja rääkisime sellest, kuidas vanasõnad on tekkinud. Lasime lastel meie piltide järgi ära arvata vanasõnu ja tulemused olid isegi väga head, mõni laps teadis väga hästi vanasõnu!

Siis lapsed valisid koos ühe looma, mida Olivia võiks joonistada. Selleks osutus ükssarvik :)

 Vahepeal lapsed värvisid vanasõnade tegelaste pilte.

Peale värvimist lapsed kogunesid ümber Olivia ja juhendasid teda, mida peaks ükssarviku pildile veel joonistama :) Tundub, et see oli kõikide jaoks ürituse lemmikosa :)

Kommentaarid (106)

Kylie Minogue - I Should Be So Lucky

09.01.2014 lucky on sümbol

25 aastat tagasi Kylie Minogue alles alustas oma laulja karjääri. Lugu "I should be so lucky" pärineb tema debüütalbumilt "Kylie". 1988. aastal laulis Kylie nii..."lucky, lucky, lucky" :)

Kommenteeri

Leia oma toode

27.12.2013 meedia

Nüüd, kui oleme tegutsenud juba paar aastat, hakkame trehvama oma tooteid ka mujal, kui meie enda töölaual. Reeglina näeme inimesi kandmas meie toodetud ehteid laatadel, kus oleme müünud oma kaupa. Nüüd aga uus tase, näeme meie tooteid ka meedias. Oi, see on üks mõnus tunne :)

Näiteks sõbra õe raamatuesitlust kajastati elu24.ee galeriis ja küll oli tore näha, et ühel külalisel olid meie jänkukõrvakad:

Foto: Tiit Mõtus / elu24.ee

Veelgi lahedam oli avastada, et Tartu linna uues kampaanias on ühel fotol meie koeraripats. Fotole jäädvustatud Haldi ei kanna ripatsit lihtsalt kaelas, vaid on stiilselt keeranud selle ümber oma käe. Meile väga meeldib!

Foto: Tartu linn

Kommentaarid (20)

Loosimised Story Telling ja Mari-Liisi blogides

13.10.2013 kingiloos, vanasõnad, Story Telling, Mari-Liis Suvi

Meie sünnipäevakuul jätkame auhindade loosimistega. Juba homme loosib Story Telling blogi meie sünnipäevapildi jänkuga ja kõrvarõngad, nädala pärast loosib Mari-Liis oma blogis samasugse pildi, ripatsi ja postkaarte.

Fotod: Mari-Liis ja Story Telling

Kommenteeri

Sünnipäev!

08.10.2013 elu on ilus, sünnipäev

Täna kaks aastat tagasi osalesime esimest korda disainiturul. Seda päeva peamegi oma sünnipäevaks, kuna just siis hakkas meie tegevus pihta ja tundsime esmakordselt, et oleme õigel teel. Palju õnne meile! :)

Kommenteeri
Eelmine » 1 2 3 4 5 6 7 Järgmine » Leitud: 65 tulemit | Kuvab 19-27 tulemit

LSB OÜ    info@luckylaika.com     tel. 515 2117               Sõle 75-20, Tallinn, 10312