515 2117, info@luckylaika.com

Blogi

   Atom RSS
Leitud: 65 tulemit | Kuvab 37-45 tulemit

Kalamaja laat

20.05.2013 elu on ilus, laat, Tallinn, Kalamaja päevade laat

Nädalavahetusel olime Kalamaja laadal. Laadad on väga erinevad nii meeleolu kui külastajate poolest. Kalamaja päevade raames toimunud laat oli üks nendest, kus on palju lahedaid inimesi ja on mõnus chill olek. 

Mõned uued avastused:

Bless This Mess müüs kauneid vene mustritega riideid:

Mul on vist nõrkus karude vastu :) Igatahes Nukukunsti Stuudio (asuvad Meistrite hoovis, Vene 6) valmistatud karu on üks nummimaid mänguasju, mida olen näinud üle pika aja: 

Veel jäid silma Decotahvli armsad tahvlid:

Veel mõned kaadrid:

Kommenteeri

Vanasõnade näitus Iloni Imedemaal

28.04.2013 näitus, Haapsalu, Iloni Imedemaa

Saime fantastilise võimaluse korraldada vanasõnade sarja näitust Haapsasul, Iloni Imedemaal. Näitus on üleval neli kuud, kuni suve lõpuni.

Iloni Imedemaa on praeguseks tegutsenud juba neli aastat. See lastele mõeldud muuseum ja meelelahutuskeskus sai alguse sellest, et tuntud illustraator Ilon Wikland soovis kinkida oma tööde originaale Eesti riigile. Tööde eksponeerimiseks oli vaja sobivat kohta ja nii saigi loodud Iloni Imedemaa.

Iga näitus on kindlasti meie jaoks oluline, kuid see on eriti tähtis, kuna Ilon on olnud Oliviale suureks eeskujuks. Nad on korra elus ka kohtunud ja Iloni poolt Oliviale antud soovitus joonistada iga päev on olnud inspireeriv.

Muuseumil oli näituse ülespanekuks vajalikud tarvikud ilusasti kättesaadavad ja mugavad, seega ei võtnud ülespanek kaua aega...

...ja saime majas ringi vaadata. Muuseumi külastamine algab vastuvõtulauast, kus külalislahke ja aktiivne administraator tutvustab keskuse võimalusi. Kohapeal saab osta ka Ilon Wiklandi piltidega postkaarte, raamatuid, mänguasju ja muid tooteid.

Ka meie postkaardid leidsid ilusasti oma koha Iloni postkaartide kõrval.

Näituse plakat ka juba kenasti üleval :)

Muuseumi kolmandal korrusel avastasime Karlssoni elukoha. Propelleriga mehike oli ise parajasti kodust ära ja sisse me ei pääsenud, kuid õnneks oli üks sein klaasist ja saime sisse piiluda :)

Keskuse kolmandal korrusel avastasime veel Pöialpoisi kodu. See on loomulikult imetilluke.

Piilusime korraks sisse.

Kolmas korrus on tegelikult päris suur ja seal saavad lapsed lisaks mängimisele ka meisterdada. Talvel täitub see koht piparkookide lõhnaga, kuna siin on ka ilus ja suur köök, kus maiustusi küpsetada.

Kogu maja on väga armas ja täis sümpaatseid ja maitsekaid elemente.

Suhtlesime kohapeal Maarjaga, kes töötab Iloni Imedemaal ja kellel parajasti on ka keskuse teisel korrusel näitus. Heljo Männi raamatule "Karupoega otsimas" loodud joonistused on armsad ja ilusasti joonistatud.

Järgmisel päeval oli näituse avamine. Alustuseks väike kõne ja õnnitluste vastuvõtt.

Ja hiljem saavad lapsed Oliviaga koos veidi meisterdada ja suhelda.

Ja lõpetuseks täname Ege Paju, kes võimaldas meil näituse korraldamise Iloni Imedemaal!

Kommenteeri

Sidruniga Tee

24.02.2013 kus osta, Sidruniga Tee, Tallinn

Alates eilsest on Be Lucky pildid müügil poes Sidruniga Tee. Poe perenaine Moonika on suutnud luua väga armsa, stiilipuhta ning hubase müügikoha, kus leiab palju ilusaid asju.  

Kommenteeri

Näitus Vene Teatris

10.02.2013 näitus, Tallinn, Vene Teater, vanasõnad

Veebruari alguses oli näituse "Vanasõnad" avamine Vene Teatris. Olivia teine isiknäitus ja esimene Be Lucky'ga seotud näitus :)

Vanasõnade sarjas on hetkel juba 12 pilti. Näitusel on üleval selle sarja värskeim tootevalik - lõuendid.

Kommenteeri

Karupere

30.01.2013 uus toode, Gustav ja Auleid

Gustav ja Auleidi sarja on lisandunud teine pilt - armas "Karupere". Hind koos raamiga vaid 12 eurot.

Kommentaarid (19)

Ilusaid jõule!

26.12.2012 elu on ilus

Selle aasta suvel kolisime meie (seega ka Be Lucky) oma uude kodusse pealinna. Siit Põhja-Tallinnast saadamegi teile meie jõulutervitusi. Kallid sõbrad, olge tublid, rõõmsad, suuremeelsed ja vaprad. Soovime, et igas teie järgmise aasta päevas oleks veidi õnne - õnne, mille leiate te ise või õnne, mida kingite teistele.

Kommenteeri

Kellawärk, Draamateatri Jõulusahver ja EKA Jõululaat

23.12.2012 laat, Tartu, Kellawärk, Tallinn, Draamateater, Jõulusahver, EKA jõululaat

Selleks aastaks on nüüd jõululaatadega ühel pool :) Käisime detsembris päris mitmel üritusel ja enim jäid meelde Kellawärk Tartus ning Draamateatri Jõulusahver ja EKA Jõululaat Tallinnas.

Kellawärk toimus traditsiooniliselt Tartu Loomemajanduskeskuse ruumides. Meie lauda ümbritsesid ka teised andekad loojad. Paremal käel olid müügil Eku ehted. Lamineeritud päris taimed on asi, mida veel varem polnud näinud ja mis on lihtne, kuid stiilne aksessuaar.

Vasakul meist oli Mihkel Lemberi laud. Enim jäid silma Mihkli asjadest kokkupandav kiikuv hobu...

...ja puzzle moodi asi, mida lapsed saavad kasutada tegelikult väga mitmel moel: kokkupanemiseks, varjuteatri etenduseks, joonistamiseks jne.

Veel jäid silma Ebaheli (aitäh imeilusa postkaardi eest!)...

...ja Umbra oma huvitavate puzzlede, mängude ja magnetidega.

Draamateatri Jõulusahver oli kõige ilusam laat, mida olen seni külastanud. Väga hubane, kaunis ja hästi tabatud jõulumeeleolu!

Inimesed said lisaks laadale istuda kohvikus, kus pakuti armastatud näitlejate poolt heategevuseks valmistatud küpsetisi.

Laadal oli väga palju huvitavaid tooteid, ka selliseid, mida tavalisel disainilaadal ei trehva. Enim jäid seekord meelde Maarja Ökokosmeetika valik (tänud tõrvaseebi eest!)...

...Okeiko oma lahedate pusade ja t-särkidega...

...ning ühe laua taga leidsin väga vahva kalender-märkmiku "Müümise kunst". Selle on välja andnud Tõnnivakk ning eraldi tasub kindlasti kiita ilusa kujunduse eest Ruth Huimerinda.

Kalender leidis endale juba samal õhtul õnneliku omaniku, Olivia jäi kingitusega väga rahule :)

And the last, but not the least - EKA jõululaat. Väga tore ja rahvarohke laat, kus pakkusid oma loomingut EKA vilistlased, õpilased ja õppejõud. Laadaruumi (ehk EKA praeguse hoone fuajees) seintel rippusid inspiratsiooniks vanameistrite teosed.

Laadal käis palju rahvast ja polnudki väga palju aega käia ringi ja pildistada. Jõudsime kiirelt vaadata vaid meid ümbritsevaid müüjaid. Kohe meie kõrval müüs oma käpiknukke Kristel Maamägi. Need pole mingid tavalised nukud :) Näiteks siin fotol hoiab Kristel ühes käest hunti ja teises käes Punamütsikest, kes käib hundi sisse :) Samuti käib hundi saba lahti ja saab mängida seda muinasjuttu, kus hunt püüdis sabaga kala. Kala muidugi oli Kristelil ka valmis tehtud ja see käis nööbiga saba külge.

Algul arvasin ma, et seal on lisajalad tehtud. Tegelikult on need põrsad, mida saab kinnitada sea külge ja võtta lahti :) Kas pole vahva?

Suured-suured tänud kõikidele laatade korraldajatele ja kõikidele inimestele, kes külastasid meid ja ostsid meie asju! Ilusaid jõule, kallid sõbrad!

Kommenteeri

atpalicis

18.11.2012 lucky laika näeb ilu

Vahelduseks võiks kiita peale iseenda kedagi teist ka :) Silma on jäänud noor Ukraina illustraator Anna Oliver kunstnikunimega atpalicisFacebookis jablogis leiab tema armsaid pilte. Tema blogis oli hiljuti ka konkurss, millest võtsin osa ja võitsin suurepärase kalendri. Tahangi jagada teiega seda, kui ilus oli paar nädalat tagasi postiga Eestisse jõudnud kalender ja kui kenasti see oli pakitud.

Vaadake, millise armastusega on pakendatud:

Lisaks kalendrile oli atpalicis lisanud väikese kaardi, käsitsi joonistatud õnnitluse ning õnneliku loosilipiku. On ju armas? :)

Kalender on omakorda veel pakitud paberisse ja kinnitatud ilusa kleepsuga:

Ja siin siis ilusad kalendrilehed:

Kommenteeri

Ülemiste moe ja disaini müügil sellel nädalavahetusel

12.11.2012 laat, Tallinn, Ülemiste

Laupäeval ja pühapäeval olime Ülemistes. Aitäh korraldajatele ja kõikidele toredatele inimestele, kes meie asju imetlesid ja ostsid :)

Alles eelmisel nädalal valminud pilt karumõmmiga osutus väga populaarseks. Tundub, et suurele rahvalemmikule jänku-pildile on tekkinud tõsine konkurent :)

Laadal esitlesime esmakordselt ka varianti lõuendil. Puitalusraamiga ja seinakinnitusega lõuend on väga kena ja väärtuslik kingitus.

Kommenteeri
Eelmine » 1 2 3 4 5 6 7 8 Järgmine » Leitud: 65 tulemit | Kuvab 37-45 tulemit

LSB OÜ    info@luckylaika.com     tel. 515 2117               Sõle 75-20, Tallinn, 10312